concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

GEÇMİŞ

F SPORT içindeki ‘F’ harfi, yüksek performanslı F modellerimizin doğum yeri ve ana test sahası olan Fuji Otoyolu'na atıfta bulunmaktadır. Fuji Otoyolu'nda tüm parçalar uzman sürücülerimiz tarafından test edilir ve mükemmel hale getirilir.

DİKKAT ÇEKİCİ TASARIM

F SPORT tasarımı, her zaman herkesin dikkatini çeker. Lexus'a özel deseni ile ön panjur tasarımı belirgin bir şekilde öne çıkmaktadır. Fren soğutma kanalları ve ön alt spoyler üzerindeki aerodinamik kanatçıklar, aracı aşağı bastırma kuvvetini artırır ve fonksiyonel bir estetik özellik katar.

Benzersiz alaşımlı jantlar ve belirgin olmayan F SPORT amblemleri tasarımı tamamlar ve aracın doğduğu yere gönderme yapar: Fuji Otoyolu.

ÖZEL
JANTLAR VE
AYARLANMIŞ
SÜSPANSİYON

Virajlarda üstün yol tutuşu için çekici alaşımlı jant tasarımına düşük profilli lastikler takılmıştır. Ön ve arka süspansiyon sistemi ve Elektrikli Direksiyon sistemi geliştirilerek sürüş kalitesinden ödün vermeden yol tutuşu performansı iyileştirilmiştir.

YÜKSEK PERFORMANSLI KOLTUKLAR

F SPORT KOLTUK TASARIMINDA AYRINTILI BİR PROFİL VE DAHA İYİ KAVRAMA ÖZELLİĞİ VARDIR. HARİKA GÖRÜNÜMLÜ DİKİŞ AYRINTILARI, 'TAKUMI' USTALARIMIZ TARAFINDAN ELLE DİKİLMİŞTİR.

İLHAMI PİSTLERDEN ALAN
EKRAN

F SPORT gösterge panelinin dinamik tasarımı, tüm önemli sürüş verilerini bildirmektedir. Sürüş Modu Seçimi özelliğine bağlı olan gösterge paneli, sürüş modu ayarınıza bağlı olarak içerideki ortamı değiştirir.

SPORTİF DİREKSİYON
JANT VE
PEDALLAR

Ergonomik şekilli sportif direksiyon simidi sayesinde F SPORT'unuz ile aranızda mükemmel bir bağlantı hissedeceksiniz. Mükemmel gözenekli deri kaplama

Ayaklarınızın altındaki işlenmiş alüminyum pedallar, F SPORT modellerinin motor sporlarından gelen tasarım mirasını yansıtır, mükemmel tutuş imkanı ve hissiyat sunar.

F SPORT MODELİNİZİ SEÇİN

EŞSİZ F SPORT MODELLERİ BİRÇOK MODELİMİZDE BULUNMAKTADIR. HANGİ YÖNDEN FARKLI OLMAK İSTERSİNİZ?

YAKIT TÜRÜ
Hepsi
Benzinli
Hibrit
ARAÇ TİPİ
Hepsi
Kompakt ve Sedan
Coupe
Crossover

EŞLEŞME YOK

Aramanızla eşleşen araç özelliği yok. Lütfen aramanızı genişleterek tekrar deneyin.

IS

IS

ÖDÜLLÜ SPOR SEDAN

Zarafeti sportif dinamizm ile bir araya getiren IS lüks konfor ve performansın mükemmel dengesini sunuyor.

GS

GS

GÜÇLÜ BİR DEĞİŞİM

GS'de cesur ve dinamik tasarım, hassas yol tutuşu, yenilikçi teknolojiler ve ferah ve çağdaş bir iç mekan bulunmaktadır.

NX FSPORT

NX

HARİKA ŞEHİRLİ TASARIM

Bagajla birlikte beş kişiye çıkan kapasitesi, gelecek nesil benzinli ve hibrid güç aktarım sistemleri ile Harika Şehirli Tasarımı keşfedin.

RC FSPORT

RC

HEYECAN VERİCİ PERFORMANS

Mükemmel dikişli sportif direksiyon simidini tuttuğunuzda, yeni RC'nin inanılmaz hızlanma kabiliyeti ve heyecan verici performansına bayılacaksınız.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

F SPORT MODELLERİ

F SPORT MODELLERİNE İLHAM VEREN YÜKSEK PERFORMANSLI ARAÇLARI KEŞFEDİN. PERFORMANS VE LÜKSE OLAN TUTKUMUZUN BENZERİ YOKTUR.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN