concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

YENİ RX

2,2 MİLYON CİVARINDA SATIŞLA MARKANIN 26 YILLIK TARİHİNDE EN ÇOK SATILAN MODEL OLAN YENİ RX'İN AVRUPA LANSMANINA 2015 FRANKFURT MOTOR SHOW EV SAHİPLİĞİ YAPTI - RX, LEXUS’UN BUGÜNE KADAR SATTIĞI HER ON ARAÇTAN ÜÇÜNÜ TEMSİL EDİYOR.

HEYECAN VERİCİ TASARIM

Yeni RX 2015 Frankfurt motor show etkiliğinin ilgi odağı oldu. Tasarım stüdyolarımızda şimdiye kadar yaratılmış en keskin Lexus olarak modelin tasarımındaki cesur evrimi yansıtan sofistike kıvrımların ve kavislerin bir karışımını bir araya getiriyor. Yeni RX, Lexus programında yeni lanse edilen diğer modellerle aynı tasarım DNA'sına sahip.

MODERN TEKNOLOJİ

İç mekanda yeni RX standart olarak emsalsiz bir seviyede sofistike lüks sunuyor. İç mekandaki hava kalitesi bile ödüllü nanoe® teknolojisi sayesinde geliştirildi. Yolcu emniyet seviyeleri Lexus Emniyet Sistemi + ile daha da yükseltildi. Sistem yoldaki potansiyel tehlike durumlarını tespit etmek için milimetrik dalga radarı ve bir kamera kullanıyor.

LEXUS
BASIN TOPLANTISINI İZLEYİN

YENİ RX
SANAL GERÇEKLİK DENEYİMİ

FRANKFURT'TAKİ LEXUS TANITIMINDA OCULUS RIFT'İN DESTEĞİYLE RX İÇİN BİR SANAL GERÇEKLİK DENEYİMİ SUNULACAK. UYGULAMAYI AKILLI TELEFONUNUZA VEYA TABLET CİHAZINIZA DA İNDİRİLEBİLİRSİNİZ.

YENİ GÜÇLÜ GS

YENİ GS 200t'YE BİR GÖZ ATIN: GS SERİSİNİN YENİ ÜYESİ GÜÇLÜ 2.0 LİTRE TURBO BENZİNLİ MOTORA VE BERABERİNDE 8 VİTESLİ OTOMATİK ŞANZIMANA SAHİP. GS MODELİ SERİSİNİN BU ÜYESİNDE ÖN TARAF YENİDEN TASARLANDI VE STANDART OLARAK Bİ-LED FARLARLA DONATILDI.

YENİ CT VE IS SPORT

CT VE IS'NİN SPORTİF ÖZELLİKLERİ YENİ SPOR SINIFIN PİYASAYA SÜRÜLMESİ İLE DAHA DA ZENGİLENLEŞTİRİLDİ. SPOR TASARIM ÖZELLİKLERİ GELİŞTİRİLEN HER İKİ MODEL DE 2015 EYLÜL AYINDAN İTİBAREN AVRUPA ÇAPINDA SATIŞA SUNULACAK.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN