concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

BEŞ

the five

BİR LONDRA EFSANESİNDEN BİR FENERDE HİZMET VEREN RESTORANINI BÜYÜTEN HOLLANDALI BİR AŞÇIYA TÜM DÜNYADAN BEŞ NEFES KESEN ŞEF MÜTEVAZİ YUMURTANIN MUHTEŞEM ÇOK YÖNLÜLÜĞÜNÜ KUTLADI

KAMILLA SEIDLER

Danimarkalı şef Kamilla Seidler, Noma'nın kurucu ortağı Claus Meyer tarafından Gustu, Bolivya'daki çığır açan restoran ve aşçılık okulunu ortak işletmek için davet edilmesi, iki Michelin yıldızlı Mugaritz ve Le Manoir aux Quat'Saisons'de eğitim görmüş olmasına rağmen sıfırdan başlamak gibiydi. Kamilla "kullandığımız malzemelerin yüzde 70'iyle daha önce hiç karşılaşmadım" demektedir. Tamamen ürüne dayalı olan menü her üç ayda bir mevsimsel ürünlere göre yeni malzemelerle, Amazon larvasından her gün servis edilen cochayuyo deniz yosununa kadar gelişmektedir. "Deney yapmak için devamlı ve rahat bir baskı altındayız, bir sonraki yılda ortadan kaybolmadan önce bir malzemenin potansiyelini incelemeyi kaçırmayı istemezsiniz" şeklinde açıklamaktadır.

MAKALENİN TAMAMINI OKUYUN

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN