concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

YOL

the road

AVRUPANIN ENDÜSTRİYEL TASARIM DEVRESİNDE YÜKSELEN BİR YILDIZ, JULIE RICHOZ, HAYATINI, İŞİNİ VE BENİMSENEN ŞEHRİN HARİKALARINI YANSITARAK PARIS'TE İLHAM VERİCİ BİR GEZİNTİYE ÇIKIYOR.

Julie Richoz, en özgün Paris apartmanlarında yaşıyor. Altıncı kat chambre de bonne (hizmetçi odası), kurşun çatıların ve bacaların dalgalı denizine hakim pencerelerden gelen ışığın akımına uğruyor. Bu Richoz’un ikinci Paris evi ve biz tanışmadan yalnızca birkaç ay önce taşınmış. Büyük boylu saksı bitkileri salonu dolduruyor. Modern tasarımlı büyük kitaplar etajerin bir sırasını dolduruyor. Richoz’un masasının iki katı kadar bir tablo, Enzo Mari’nin Mariolina koltuklarının bir çiftiyle tamamlanıyor. Lausanne'de doğup eğitim gören fakat Fransa'nın batı yakasında La Rochelle'de büyüyen Richoz, dinamizm ve güçle olgunlaştığı bir şehirde hayatı tatma hevesinde bir yıl evvel Paris'e yeniden yerleşti. “Bu,” dedi az önce, “bir çok şeyin mutluluk olduğu bir şehir.”

MAKALENİN TAMAMINI OKUYUN

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN