concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

main menu lexus brand

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

hybrid cars

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

‘HAREKETİ GERÇEKLEŞTİRME’

FİGÜRLERİ HAYATA GEÇİRME GÜÇ VE TEKNİK DENGESİNİ GEREKTİRMEKTEDİR.

'Adımlar'da rol alan yaklaşık 3.5 metre boyundaki figürler karbon fiber iskelet ve 3B baskılı dış yüzeyden yapılmış olup, böylelikle beş adet olağanüstü yeteneğe sahip kukla oynatıcısı tarafından kontrol edilebilecek kadar hafif olmuşlardır. Bu figürlere hayat veren sanatçıların her biri hem bireysel performans göstermiş, hem de tek bir akıcı performans sağlamak için grupla mükemmel şekilde senkronize olmuştur. Figürün temel ağırlık ve momentumu ortadaki kukla oynatıcısının omuzlarında durmaktaydı.

Dahası, arkadaki kukla oynatıcısı gövdeyi kontrol etmiş ve uzaktan başı kontrol eden kukla oynatıcısıyla mükemmel bir koordinasyonla figürün öne eğilmesini sağlamıştır. Son olarak iki diğer kukla oynatıcısı kolları ve mekanik elleri kontrol etmiştir. Sayısız prova, hassas koreografi, kesilmiş fiziksel güç ve her kukla oynatıcısının muazzam yeteneği bu figürlere yaşam ve ruh katarak olan bir şeyle sonuçlanmıştır.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN