concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

main menu lexus brand

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

hybrid cars

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

ADIMLAR

ADIMLAR, ŞEHRİN İÇİNDE PARLAK ŞEKİLDE GEZİNEREK ÖZEL BİR ŞEYLER ARAYAN, NORMAL BOYUTLARIN ÜSTÜNDE BİR İNSAN FİGÜRÜNÜN HİKAYESİ.

"Adımlar'ın" amacı insan hareketini farklı bir şekilde incelemekti. Rol alan figürler zahmetli el işçiliğinin son teknoloji yenilik, organik insan şekli ile teknik hassasiyetin dengesinin kombinasyonunun bir sonucu olup, tasarımlarının hikayesi bilinmeyene doğru atlamanın bir hikayesi olmuştur.

3.5 metre boyunda, ayakta duran her bir figürün mükemmel uyumla çalışması için beş tane kukla oynatıcısına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu şekilde aklımıza sihirli bir oynanmış olup, hayal gücümüz kukla oynatıcılarının birden ortadan kaybolduğunu düşünmemizi sağlamaktadır. Devasa figürlerimizin şehrin içerisindeki mükemmel insan hareketi yer alan her sanatçının olağanüstü performansının ve olağanüstü tasarımın sayesinde gerçekleşmiştir.

steps image 001 amazing
steps image 002 amazing

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN