concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

LEXUS TASARIM ETKİNLİKLERİ

2016 LEXUS TASARIM ÖDÜLÜ

2016 LEXUS TASARIM ÖDÜLÜ KATILIMLARI AÇILDIĞINDAN TAMAMEN "ÖNGÖRÜYLE" İLGİLİDİR

LEXUS TASARIM ÖDÜLLERİ HİSLERİN YOLCULUĞU

LEXUS 10 YILDAN BERİ DÜNYANIN EN BÜYÜK TASARIM ETKİNLİĞİ OLAN THE SALONE DEL MOBILE DI MILANO'DA (MİLANO TASARIM HAFTASI) YER ALMAKTADIR. BENZERSİZ İNSTALASYONLAR YARATAN DÜNYANIN ÜNLÜ TASARIMCILARIYLA İŞBİRLİĞİ YAPARAK LEXUS GERÇEK LÜKS BİR MARKA VİZYONUNU VE EŞSİZ TASARIM YORUMLAMASINI İFADE ETMEYİ AMAÇLAMAKTADIR.

LEXUS DESIGN AMAZING 2015 MILAN

Lexus dünyanın en büyük tasarım etkinliği olan 2015 Salone del Mobile di Milano (Milano Tasarım Haftasına) LEXUS-HİSLERİN YOLCULUĞU adındaki instalasyonuyla 14 Nisan Salı ile 19 Nisan Pazar günleri arasında Zona Tortona'daki Carrozzeria Torneria'da katılacağını açıkladı.

2015 LEXUS TASARIM ÖDÜLÜ FİNALİSTLERİ

LEXUS INTERNATIONAL GENÇ VE GELEN YARATICILARI DESTEKLEMEK AMACIYLA OLUŞTURULAN ULUSLARARASI BİR YARIŞMA OLAN ÜÇÜNCÜ LEXUS TASARIM ÖDÜLÜNÜN FİNALİSTLERİNİ AÇIKLADI. "HİSLER" TEMASIYLA İLGİLİ 72 ÜLKEDEN TOPLAM 1.171 KATILIM DÜNYACA ÜNLÜ TASARIMCILAR VE YARATICILAR TARAFINDAN KASIM AYINDA TOKYO'DA DEĞERLENDİRİLDİ. 12 FİNALİST SEÇİLDİ.

LEXUS BRAND

HAREKETİN KARMAŞIKLIĞINI VE GÜZELLİĞİNİ KEŞFEDEN BİR DİZİ İDDİALI PROJEMİZDEN İLKİ 'ADIMLAR' PROJEMİZ İLE BAŞLIYOR. ADIMLAR, ŞEHRİN İÇİNDE GEZİNEREK ÖZEL BİR ŞEYLER ARAYAN, NORMAL BOYUTLARIN ÜSTÜNDE BİR İNSAN FİGÜRÜNÜN HİKAYESİ.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN