concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MARK, LC İLE IBIZA’DA BULUŞTU

LEXUS, YENİ LC’NİN TANITIMI İÇİN DÜNYACA ÜNLÜ MÜZİK YAPIMCISIYLA İŞBİRLİĞİ YAPTI

Sadece bir otomobil markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunan Lexus, yeni lüks coupe modeli LC için farklı bir kampanyaya imza attı. Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile işbirliği yaparak, yeni LC’nin “Make Your Mark” lansman kampanyasında birlikte çalışacaklarını açıkladı. Lexus’un yeni amiral gemisi LC, lüks marka için yeni bir dönemi temsil ediyor.

Mark Ronson ile yapılan işbirliği, Lexus markasının müzik, sanat ve teknoloji alanındaki tutkusunun altını çiziyor. 2015’te Jude Law ile gerçekleştirilen ‘The Life RX’ kampanya stratejisinin devamı olan bu anlaşma ile Lexus, gelecek altı ay boyunca tüketicilere ve fanlara heyecan verici bir deneyim sunacak.

MARK RONSON

Lexus, Mark Ronson ile yaptığı işbirliği hakkında yenilikleri paylaşmaya ve kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmaya devam edecek.

Bu kampanya hakkında konuşan Mark Ronson, “Stüdyo içinde ve dışında her zaman yenilikçi çalışmalar yapmayı seviyorum. Lexus bana bu kampanya fikriyle geldiğinde ve LC’yi gördüğümde oldukça heyecanlandım. Bu otomobilin etrafında yaratıcı müzikler yapma fikrini çok sevdim” dedi.

LEXUS LC

LF-LC konsept aracın tasarımını birebir yansıtan LC coupe, kısa zamanda EyesOn Tasarım Ödülleri gibi prestijli ödüllerin sahibi oldu. LC, Lexus’un heyecan veren araçlar yaratma kültürünün en gelişmiş örneği olarak, tasarım ve mühendislik ekiplerinin yakın çalışmasını temsil ediyor.

Lexus ve Mark Ronson arasındaki işbirliğini anlatan Lexus Avrupa Başkanı Alain Uyttenhoven, “Mark Ronson birçok hitin altında ismi olan ikonik bir müzik yapımcısı ve ‘Make Your Mark’ kampanyası için ondan daha iyi bir isim olamazdı. Lexus LC, marka için yeni bir dönemi temsil ediyor. Müzik dünyasında inanılmaz performanslar ortaya koyan Mark ile çok güzel bir işbirliğine imza attık” diye konuştu.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN