concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

main menu lexus brand

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

hybrid cars

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

HABERLER VE ETKİNLİKLER

MAKALELERE GERİ DÖN

JUDE LAW, LEXUS İLE CANLI YAYINDA DOĞAÇLAMA PERFORMANS SERGİLEDİ

Lexus JudeLaw 01

Hollywood’un ünlü aktörü Jude Law, geçtiğimiz akşam Lexus ile bir araya gelerek yeni RX’in koltuğunda canlı ve doğaçlama bir performans sahneledi.

Gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilen çekimlerde, Soho caddeleri sahne olarak kullanıldı ve dijital dünyada bir ilk olan bu uygulamada bilgisayarları veya cep telefonları ile canlı yayına katılan izleyiciler de alternatif hikayelere verdikleri oylarla performansa yönetmenlik yapma şansı buldular.

Lexus JudeLaw 02

Londra’nın tiyatrolar bölgesinde bulunan The Box - Soho sahnesine davet edilen Jude Law, gelecek 45 dakika boyunca hayatının dünya çapından yayını izleyecek ve oy verecek katılımcılarda olduğunu belirtti.

Bu interaktif hikayede Law, izleyiciler önünde canlı bir final performansı sergilemeleri için oyuncu kadrosunu bir araya getirmeye çalıştı. Bu görevini tamamlaması için seyirciler tarafından yol boyunca yönlendirilen Jude Law, sanatsal yeteneklerini sergileyerek konukseverliğini de ortaya koydu.

Lexus JudeLaw 03

Kendisini bekleyen RX’in içerisine binen Jude Law, akşamki performans için ekipten bir arkadaşını almak üzere Zima Restaurant’a gitti. Burada Rus Şef ve TV sunucusu Alexei Zimin ile tanıştı. Zimin, Law’dan, arkadaşının serbest bırakılması için bir uzman desteği istedi. Jude Law’ın bir sonraki durağı ise ekibin bestecisini almak üzere gittiği efsanevi konser alanı Ronnie Scott’s Jazz Club oldu. Sondan bir önceki sahnede ise Law, gecenin set tasarımcısı İspanyol sokak sanatçısı Jorge Rodriguez-Gerada’yı almak için sanatsal yeteneklerini sergiledi.

Lexus JudeLaw 04

Bu canlı performans, Jude Law’ın yol boyunca topladığı arkadaşlarını The Box sahnesine getirmesiyle tamamlandı ve büyük bir beğeni topladı. Gecenin finalinde ise şarkıcı ve söz yazarı olan Laura Mvula da, Jude Law ve arkadaşlarına katılarak son single parçası olan “Overcome”ı söyledi.

Lexus JudeLaw 05

Bu canlı performans, 2016 yılı boyunca Lexus ve RX’in sıra dışı lüks yaşam tarzını gösteren ve yine Jude Law’ın rol aldığı ‘The Life RX’ reklamlarından esinlenerek oluşturuldu. Lexus markası ve ünlü aktör arasındaki çekimlerde, yıldız oyuncu eşsiz interaktif tiyatro yeteneklerini sergilemişti.

Jude Law ise bu özel deneyimin ardından, “Tamamen spontane oluşan bir hikayede yer alma şansını çok sık bulamazsınız. Bu işbirliğinde insanların da dahil olmak isteyeceği yenilikçi deneyimler yaratmaya çalıştık. Katılımcıların inanılmaz işler yarattığı ve yönetmen koltuğuna oturma şansı elde ettiği değişik bir deneyim oldu” dedi.

Lexus JudeLaw 06

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN