concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

Lexus İnteraktif Showroom ile Yeni Bir Hizmet Daha Sunuyor

Lexus interaktif showroom 01

Sunduğu sıra dışı hizmetlerle adından söz ettiren Lexus, şimdi ise interaktif showroom hizmeti ile bunu bir adım ileriye taşıyor.

Bu yeni hizmet sayesinde Türkiye’nin her yerinden tüm kullanıcılar, showrooma gitmeden randevu alarak satış danışmanının kullandığı gözlük sayesinde araçları inceleyebilecek ve teklif alabilecekler.

Lexus interaktif showroom 02

Lexus markasının yeni dijital showroom’u İstanbul dışından araçları incelemek isteyenlere de büyük kolaylık sağlayacak. Yeni dijital showroom sayesinde isteyen herkes, bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlardan istediği her yerden Lexus modellerini inceleme şansı elde ediyor.

Kullanıcılar, Hololens uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla internet üzerinden birebir iletişime geçilebiliyor. Satış danışmanı, dijital gözlüğüyle o an nereye bakıyorsa müşteri de kendi bilgisayarı, tableti ve akıllı telefonundan bu görüntüyü görebiliyor ve sesli iletişim kurabiliyor.

Lexus interaktif showroom 03

Lexus, müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlarken fiyat teklifi almasını, opsiyonlar hakkında bilgi almasını ve akılda kalan tüm soruların yanıtlarını öğrenmesini de sağlıyor. Bu uygulamayı kullanmak için müşterilerin lexusinteraktifshowroom.com adresinden randevu almaları yeterli oluyor.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN