concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

main menu lexus brand

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

hybrid cars

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

HABERLER VE ETKİNLİKLER

MAKALELERE GERİ DÖN

LEXUS KULLANAN JUDE LAW’A İZLEYİCİLER YÖNETMENLİK YAPACAK

judelaw 01

Hollywood aktörü Jude Law, Lexus ile birlikte Londra’nın tiyatrolar bölgesi genelinde doğaçlama ve canlı bir performans sergilemeye hazırlanıyor.

Ünlü aktör, bu özel performansında Lexus’un lüks SUV modeli RX’i kullanacak. Hollywood yıldızı Jude Law’ın bu performansında The Box Soho sahnesi Londra sokaklarına dönüşecek.

Jude Law, Soho caddelerinde canlı olarak izleyicilerin de yönlendirmesiyle Lexus RX ile bir yolculuk gerçekleştirecek. İzleyiciler yol boyunca Jude Law’a bir dizi gastronomik, müzik ve sanatsal faaliyetlere katılma görevi verecek.

Dijital dünyada bir ilk olarak tüm dünyada internet üzerinden izleyiciler de, bu performansa yönetmenlik yapabilecek. İzleyeciler bu canlı yayında Jude Law’ın bir sonraki sahnede ne yapacağını istedikleri alternatif hikayelere oy vererek yönlendirecekler.

Bu canlı performans, 2016 yılı boyunca Lexus ve RX’in sıra dışı lüks yaşam tarzını gösteren ‘The Life RX’ reklamlarından esinlenerek oluşturuldu. Bu farklı deneyim, 24 Ekim Pazartesi günü Türkiye saati ile 20:30’dan itibaren www.lexus.com.tr/RXLive adresinden izlenebilecek.

Tarih: 24 Ekim 2016, Pazartesi 

Saat: 20.30 

Adres: www.lexus.com.tr/RXLive

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN