concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

Lexus'un Takumi İşçiliğini Anlatan Autoshow'daki Origami Köşesi Büyük İlgi Gördü

Lexus Autoshow Origami 01

Lexus, 21-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 2017 İstanbul Autoshow Fuarı’nda Omotenashi misafirperverliği ve Takumi işçiliğini yansıtan yeni standıyla büyük ilgi toplamayı başardı.

Yeni modeli CT ve hibrit ürün yelpazesiyle fuara katılan premium otomobil üreticisi Lexus, ziyaretçilerin beğenisiyle karşılaştı.

Lexus’un felsefesinden ilham alan Autoshow standı, otomobillerinin yüksek kalitede işçiliğe sahip olmasında başrolü oynayan en az 25 yıllık deneyime sahip Takumi ustalarından izler taşıyor. Origami köşesinde, iki elini de kusursuz biçimde kullanan Takumi ustalarının yeteneklerinin ne kadar sıra dışı olduğu gösteriliyor. Ziyaretçiler baskın olmayan elleriyle doksan saniyeden kısa bir sürede Origami kedisi yapabilen Takumi ustalarının Lexus için önemini de dinleme şansı buluyorlar.

Lexus Autoshow Origami 02

Takumi işçiliğinin anlatıldığı Origami köşesinin yanı sıra Japon misafirperverliği Omotenashi felsefesiyle hazırlanan konuk ağırlama salonu da markanın farklı yanlarını bir kez daha gözler önüne serdi.

Lexus Autoshow Origami 03

Lexus’un spor otomobiller, SUV modelleri ve yarış aracının sergilendiği 12. Salondaki standında, fuar boyunca Lexus Butik ürünlerini incelemek ve satın almak da mümkün.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN