concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi,Lexus'u Tercih Etti

Lexus Milli Olimpiyat Komitesi 01

Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girerek lüksün tanımını değiştiren Lexus, kısa zamanda özel kullanıcıların yanı sıra farklı kuruluşlardan da ilgi görerek sevilen bir marka haline geldi.

Nisan ayı içerisinde Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi de, Ataköy Olimpiyat Evi’nde gerçekleştirilen törenle birlikte “Lexus ayrıcalığını” yaşamaya başladı.

Lexus otomobillerini, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi adına Komite Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener teslim aldı. Düzenlenen törende 3 adet Lexus’u, Lexus Maslak Genel Müdürü Gökhan Aşıkoğlu takdim etti. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin tercih ettiği Lexus modelleri, lüks sedan LS ve IS ile birlikte premium SUV modeli RX oldu.

Lexus Milli Olimpiyat Komitesi 02

Omotenashi Japon misafirperverliğiyle şekillenen showroomlarında müşterilerini ağırlayan Lexus, 60’a yakın satış sonrası noktasıyla birlikte kullanıcılarına hızlı ve rahat bir hizmet sunuyor.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN