2017 lexus ct accessories hero

AKSESUARLAR

Kapsamlı orijinal aksesuarlarımız depolama seçenekleri, güvenlik ekipmanları, akıllı teknolojiler ve tarz gibi her alanda ihtiyaçları karşılar. Bu aksesuarlar Lexus'unuzu geliştirmek ve korumak için tasarlanmıştır.

 • MODELİNİZİ SEÇİN

  Tüm Lexus aksesuarları en az 12 aylık garanti ile sunulur. Fabrikada takılan ve sökülemeyen parçalarda bu garanti üç yıla kadar uzar. Bölgenizdeki Lexus bayiniz, ilgili aksesuarlar için montaj hizmeti sunabilir.

GS'NİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından GS’nize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

  IS'NİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

  Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından IS’nize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

   LS'NİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

   Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından LS’nize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

    NX'İNİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

    Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından NX’inize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

    RC'NİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

    Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından RC’nize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

     RC F'NİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

     Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından RC F’nize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.

      RX'İNİZ İÇİN AKSESUAR SEÇİN

      Aksesuarlarımız, Lexus mühendisleri tarafından RX’inize tam olarak uyması için tasarlanmış ve Lexus'un yüksek standardı ile üretilmiştir. Tüm aksesuarlarımıza, en az 12 ay garanti verilmekte olup, ayrıca bu garanti aracınızın garanti süresi boyunca da devam eder. Lexus Satış Sonrası Hizmet noktaları, alım sonrası temin edeceğiniz orijinal Lexus aksesuarları için de montaj hizmeti sunmaktadır.