HER ANI DAHA FAZLA HİSSEDİN

YENİ LEXUS NX

Heyecan verici tasarıma sahip yenil nesil SUV karşınızda. Her hareketinde güçlü duygular uyandırır. Çarpıcı görünüm, sınıfındaki en iyi Lexus Plug-In Hybrid ve Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit güç aktarma sistemleri, heyecan verici performans ile kendinizi yaşadığınız ana ait hissettirir. Yeni Lexus NX önceki modellerden çok farklıdır.

    Parallax Image 1 Pure Exhilaration

YENİ LEXUS NX

SAF HEYECAN

Yeni Lexus NX, 15 yıllık öncü elektrikli araç deneyimi ile sınıfındaki en iyi Lexus Plug-In Hybrid ve Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit güç aktarma sistemlerini kullanıyor. Üstün gücü ve hızlanma kabiliyetini sınıfındaki en iyi yakıt tasarrufu ve emisyon değerleriyle birleştiriyor. Bagaj hacmi veya yakıt deposu kapasitesinden ödün vermeden otoyollarda ve şehir dışında kolayca seyahat edin, kalite ve heyecanı hissedin.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

YENİ LEXUS NX

KENDİNİZDEN EMİN OLARAK SÜRÜN

Yeni Lexus NX'in direksiyonuna geçtiğinizde, elektrik gücünü ve kıvraklığı anında hissedersiniz. Sürüşün sessiz olması, gelişmiş aerodinamik özellikleri ve yere daha yakın olan ağırlık merkezi sayesinde yol ile aranızdaki bağlantıyı güçlendirir. Viraj alırken veya hızlanırken güç aktarma sistemi, yeni rijit şasi ve çok yüksek hassasiyete sahip direksiyon arasında harika bir etkileşim gerçekleşir. Dinamik hassasiyet aynı anda heyecan verir ve rahatlatır. Buna Lexus Sürüş Özellikleri adını veriyoruz.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

YENİ LEXUS NX

OMOTENASHI KARŞILAMASI

Aracınıza yaklaştığınızda kapı kolu yanarak sizi karşılar. İçeri girdiğinizde, çok renkli ortam aydınlatması sayesinde 64 atmosferik ton ile kabinin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza karşı hazırlıklı olmaya dayanan kadim Japon felsefesi Omotenashi, aracın her yerinde görülebilir. İşçilik açısından bir başyapıt olan estetik iç mekanın konforu ve ferahlığı, yeni 17 hoparlörlü Mark Levinson® Premium Surround sistemi için de mükemmel bir dinleme ortamı sunar. Aynı anda heyecan ve huzur veren araçtaki S-Flow klima kontrol sistemi, hangi koltukların dolu olduğunu ve güneşin nereyi aydınlattığını algılayarak içerideki iklimi kontrol eder ve her şeyi daha keyifli hale getirir.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

YENİ LEXUS NX

LÜKS KONTROL

Benzersiz (Tazuna) kokpitteki lüks koltuk, kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır ve tüm önemli göstergeler sürücünün etrafına yerleştirilmiştir. Dikkat çekici Yansıtmalı Gösterge Ekranı (HUD), sınıfındaki en büyük modeldir. Gözünüzü tek bir çizgi üzerinde gezdirerek güç, kontrol ve bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Kapı süslemelerinin zarif görüntüsünden eşsiz deri koltukların çekici kokusuna kadar aracın her yerinde ünlü Lexus Takumi ustalarının işçiliği duyularınıza hitap eder. Direksiyon, bir at ile binicisi arasındaki tek bir dizgin gibi hissedilir. Küçük hareketleriniz hassas tepkilere neden olur ve neredeyse sonraki hareketinizi önceden biliyormuş gibi hissedersiniz. Direksiyon, her anı daha iyi hissetmeniz için ustaca üretilmiştir.

    Parallax Image 2 Sheer Sophistication

YENİ LEXUS NX

GÜÇLÜ KALİTE

Özel bir geçmişe sahip, kesinlikle kendinden çok emin bir duruş. Yeni Lexus NX'in standart özelliklerinden biri, heyecan vermesidir. Cesur dış tarz, estetik ön tampon alt paneli ve özel panjuru ve geniş arkadan görünümü ile tamamlanır. Özenle tasarlanmış olan karakter çizgileri, kaportanın altındaki gücün ipucunu vermektedir. Zarif tek parçalı far ve lambalar ile şık, yeni 20 inç jantlar görüntüyü tamamlar. Araç saf estetiğin ötesine geçerek işlevsel bir güzellik sunar.

    Parallax Image 3 Complete Reassurance

YENİ LEXUS NX

TAMAMEN KENDİNDEN EMİN

Gelişmiş Lexus Safety System +3 ile güç ve korunma hisleri yeni bir seviyeye çıkar. Yeni Lexus NX'te ilk kez sunulan e-Latch ve Güvenli Çıkış Yardımcısı, arkadan araç gelirken elektronik kumandalı kapıların açılmasını otomatik olarak engeller. Hayatınızı kolaylaştırmak ve güvenlik hissini artırmak için tek bir tuşa basarak yeni Lexus NX'i park edebilirsiniz. Araç etrafınızı tarar ve hatta sık kullandığınız park yerlerini tanıyabilir. Bu araçla seyahat ederken en yeni teknolojinin sürekli yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz.