Lexus CT 200h Header

CT KENDİNİ ŞARJ EDEN HİBRİT

ŞEHRE GÖZ KIRPIN

Şehir hayatının dinamizmi ile tasarlanmış beş kapılı kompakt hibrit

CT İLE TANIŞIN

2018 yılı için yenilenen beş kapılı kompakt modelimiz, benzersiz Lexus işçiliği ve en ileri teknolojileriyle sofistike şehirli görünümü bir araya getiriyor. Üst kalite deri, ahşap iç kaplamalar ve kusursuz boya ile kişiye özel bir lüks hissi edineceksiniz. CT200h, olağanüstü sürüş konforu ve verimli hibrit performansı sunarken, Sessiz EV (Elektrikli Araç) modunda benzin kullanmaz, sıfır emisyon üretir ve benzinli sürüş esnasında kendini şarj eder.


 

 
  Lexus CT 200h Key Features
 • Tam Hibrit Teknolojisi

  Öncü teknoloji kullanan Lexus CT, daha düşük emisyon ve yakıt tüketimi ile birlikte sürüş konforu ve çeviklik sağlamak için benzin ve elektrik enerjisini harmanlıyor. Lexus kendini şarj eden Hybrid Drive ile her zaman şarjlı, her zaman hazır.

 • Yenilenen Cüretkar Tasarım

  CT 200h'nin ayırt edici ön panjuru, LED ışıkları ve dinamik arka duruşu ile şehirde baş döndürün. Çarpıcı yeni renk alternatifleri ile aracınızı kişiselleştirin.

 • Omotenashi Misafirperverliği

  Araca giriş yaptığınız andaki aydınlatmadan, kişiselleştirdiğiniz tüm iç özelliklere kadar CT'niz sizi Japon 'Omotenashi' misafirperverliği ile ağırlayacak. Üstün zanaatkarlık sizi evinizde hissettirecek.

 • Takumi Zanaatkarlığı

  Her CT 200h'nin üretimi, ödüllü kalite standartlarımızı karşıladığını kontrol eden "Takumi" ustalarımız tarafından denetlenir. Takumi ustaları, hassas mühendislikle benzersiz kaplamalar için onlarca yıllık tecrübe ile kazanılan becerilerinden yararlanırlar.

 • F Sport Stili

  Daha sportif bir görünüm mü arıyorsunuz? CT 200h F SPORT daha cesur ön panjuru, jant tasarımı ve F Sport detayları ile en dinamik, en heyecan verici performans modellerimizden ilham alıyor.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre CT'nizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Döndürmek için araca tıklayın

CT 200h Executive / Kırmızı

CT'Yİ DENEYİMLEYİN

CT200h, dünyanın en gelişmiş kendi kendini şarj eden hibrit teknolojisi ile çalışan, tam anlamıyla lüks, kompakt bir otomobil oluşuyla öne çıkıyor; Beş kapılı kompakt yapısı ve el işçiliğinden gelen üstün kalitesi ile konforu, teknolojiyi ve yakıt verimliliğini sunuyor.

CT'Yİ DENEYİMLEYİN

Yukarıdaki model ürün gamını tam olarak yansıtmayabilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER