concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

CT 200h

DÜNYANIN İLK TAM HİBRİT LÜKS KOMPAKT ARACININ SÜRÜŞÜNÜ DENEYİMLEYİN.


Toplam güç (DIN hp) 136
CO2 emisyonları, birleşik 97
Yakıt tüketimi birleşik (lt/100km) 4,1
Hızlanma 0-100 km/sa 10,3
Maksimum hız (km/sa) 180

KOMPAKT LÜKS

CT 200h; ÇEKİCİ LEXUS ÖN PANJUR TASARIMI VE SOFİSTİKE AERODİNAMİK TASARIMIN BİRLEŞİMİ

Ayırt edici ön tasarımı ve atletik arka tasarımı ile CT 200h sahip olunması çok keyifli bir araç. İçeride, Lexus a özgü hoşgeldiniz ifadesi veren lüks ön göğüs yapısı, yüksek kalitedeki malzemeler ve güzel dikişleri olan deri koltukları ile tamamlanıyor. CT 200h da aracı sürerken alacağınız zevki arttırabilecek uzaktan kumanda edilebilen 13 hoparlörlü Mark Levinson müzik sistemi ve Lexus Premium Navigasyon sistemine de sahip olabilirsiniz. Daha dinamik bir görünüm için kendine has farklılıkları olan F SPORT tasarımını da tercih edebilirsiniz.

CT 200h ‘ı sürerken Tam Hibrit Teknolojisinden güç alan bu araç içerisinde eşsiz Lexus lüksünü deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, sadece 82 g/km lik son derece düşük CO2 emisyonu ile kalitesi tescillenmiş kusursuz performansında keyfini çıkarabileceksiniz. Elektrikli Araç (EV) modunda, yakıt tüketmeden, sıfır emisyonla tamamen sessiz bir sürüş yapabilirsiniz. Kabin içinde Takumi ustalarının dokunuşlarını, detaylara verilen önemi ve kalite önceliğini hissedeceksiniz. Şimdi CT 200h keşfedin.

ct 200h takumi

CT 200h ÜRETİMİ TAKUMİ USTALARI TARAFINDAN DENETLENMEKTEDİR. TAKUMİ USTALARI HER ARACI ‘SESSİZ ODA’ ADINI VERDİĞİMİZ TESİSTE İNCELERLER.

ARAÇ ÖZELLIKLERI

CT 200h MODELINI DAHA IYI TANIMAK IÇIN

CT200h ı sürerken, Önemli Noktalar

ÖNEMLİ NOKTALAR

RUH HALİNİZE UYAN SÜRÜŞ SEÇİM MODUNU KULLANIN VE KUSURSUZ COMPACT ARACIN KEYFİNİ ÇIKARIRKEN RAHATLAYIN

CT200h ‘ı sürerken, mükemmel dengeli ve kusursuz sürüşün oluşturacağı araca gerçekten bağlanma hissini deneyimleyebileceksiniz. İleri teknoloji birleştirme teknikleri kullanılarak oluşturulan rijit gövde, hafif alüminyum parçaların kullanılması ve aracın sahip olduğu elektrik motoru destekli direksiyon sistemi sayesinde özellikle virajlarda araç son derece hassas ve düzgün bir sürüş sağlanabilmektedir.Çift salıncaklı arka süspansiyon, yolu mükemmel bir şekilde tutarak konforlu bir sürüş sağlar. Orta konsola uygun bir şekilde yerleştirilmiş olan Sürüş Modu Seçim düğmesini kullanarak, ECO modunda maksimum verimlilikte, NORMAL modda günlük sürüş konforunda ve SPORT modda ise dinamik bir şekilde hızlı tepki veren bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. EV (Elektrikli Araç) düğmesine basarak CT200h ‘ı Elektrikli Araç modunda kullanmanın zevkine varabilirsiniz.

CT200h’ın içi, Önemli Noktalar

ÖNEMLİ NOKTALAR

İHTİŞAMLI DERİ KOLTUK SEÇENEĞİ İLE CT200h SIRADIŞI BİR KOMFORU KABİN İÇİNDE DENEYİMLEMENİZİ SAĞLIYOR

CT200h bu tür bir compact lüks aracın üretim kalitesini yeniden tanımlıyor. Özel dikişlerle birleştirilen koltuklarda uzun yolculuklarda konforunuz bozulmadan yola devam ederken, virajlarda savrulmanızı engelleyecek yanal destekler bulunmaktadır. Temas ettiğiniz her noktada kaliteyi hissedebilirsiniz; deri direksiyon, deri parçalar ile yan yana gelen hassas işlenmiş metal detaylar gibi. CT kullanılan ses izolasyon malzemelerinin kullanımı ile etkileyici bir sessizliğe sahiptir. Araçta bulunan elektronik klima sistemi ile istediğiniz sıcaklıkta polen ve tozdan arındırılmış bir kabin içinde konforunuzu sürdürebilirsiniz.

CT200h da güvenlik, Önemli Noktalar

GÜVENLİK ÖNEMLİ NOKTALARI

Araç Denge Kontrol Sistemi, Çekiş Kontrol Sistemi ve Fren Destek Sistemi ile CT200h, sizi tehlikeden koruyacak şekilde üretilmiştir. Yüksek dayanımlı çeliğin yoğun kullanımı ile oluşturulan dayanıklı yolcu kabini çarpışma anında sizi koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ön koltuklarda boyun zedelenmesini önleyici koltuk kafalıkları ve sekiz adet hava yastığı standart olarak sunulmaktadır.

Ön göğüs ve konsol

ÖN GÖĞÜS VE KONSOL

Ön orta konsol ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Şöyleki, sürücü koltuğuna oturduğunuzda sezgisel olarak vites koluna ulaşabilir, Sürüş Modu Seçim düğmesini kontrol edebilirken her iki ön koltukta oturanlar müzik ve klima sistemini istedikleri gibi kontrol edebilirler.

SPOR DİREKSİYON

LFA den esinlenilen 3 kollu deri direksiyon üzerinde bulunan parmakların oturduğu alan aracın hassas bir şekilde yolda yönlendirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ellerinizi direksiyon üzerinden kaldırmadan, müzik, telefon, sesle kontrol, yol bilgisayarı gibi farklı unsurları kontrol edebilirsiniz.

DİNAMİK GÖSTERGELER

Parlak beyaz göstergeler kolay okunabilen parlamayan Optitron teknolojisine sahiptir. Sürüş modunu SPORT olarak seçtiğinizde normalde mavi olan gösterge arka fonu kırmızıya dönmektedir. Yol bilgisayarı 4.2 inç boyutunda renkli bir ekrana sahiptir. Araç ile ilgili bilgilere ilaveten multimedya içeriklerinide bu ekranda görebilirsiniz. Örnek olarak, Çalan şarkının adı, navigasyonda gösterilen yön veya cep telefonunuz araca bağlı iken rehberinizde kayıtlı olduğu şekliyle isimler, fotoğrafları ve telefonla konuştuğunuz veya aradığınız kişinin numarasınıda görebilirsiniz.

LEXUS HYBRID DRIVE

LEXUS HYBRID DRIVE

2004 yılında Lexus Tam Hibrit teknolojisini sunan ilk premium araç üreticisi oldu. O zamandan beri, 750,000 nin üzerinde Lexus hybrid modeli satılmıştır. CT200h şaşılacak derecede kusursuz performans sunarken 82 g/km gibi son derece düşük CO2 emisyonuna sahiptir. 1.8 litrelik benzinli motor, yüksek güçlü elektrik motoru, compact hybrid aküsü, kesintisiz hibrit cvt şanzımanı ve güç kontrol ünitesinin bir orkestranın çeşitli sazları gibi uyum içinde çalışması sayesinde bu kusursuz performans ortaya çıkmaktadır.

KALKIŞ ESNASINDA

Araç çalıştırıldığında hibrit aküsünden elde edilen elektrik gücü sayesinde elektrik motoru CT200h ‘ı 45 km/saat hıza kadar hareket ettirebilir. Bu şartlarda araç tamamen sessizdir ve sıfır emisyon üretir.

TAM GAZ HIZLANMA

Güçlü bir şekilde hızlanabilirsiniz çünkü 82 DIN hp gücündeki elektrik motoru anında 1.8 litrelik benzinli motora destek olmaktadır. Bu ihtiyacınız olduğunda lineer bir şekilde sorunsuz hızlanmanızı sağlayacak tork artışı sağlamaktadır.

NORMAL SÜRÜŞ ŞARTLARI

45 km/saat hızların üzerinde benzinli motor sessizce devreye girer ve gerektiğinde elektrik motorundan destek almaya devam eder.

YAVAŞLAMA, DURMA, FRENLEME

Yavaşlarken veya durmaya yakınken, benzinli motor stop eder ve emisyon sıfırlanır. Frene bastığınızda veya ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde diğer araçlarda kaybolan kinetik enerji üretken frenleme sayesinde hibrit akünün doldurulmasında kullanılır. Bu da Lexus Hybrid Akülerinin şarj gerektirmemesinin bir sebebidir.

YOLCU VE YAYA KORUMA

CT200h ‘ın çok dayanıklı bir yolcu kabini vardır. Aracın kabinin tamamında ön gerilmeli, yüksek dayanımlı çelik kullanılmıştır. Ön ve arkadaki katlanma bölgeleri çarpışma da tıpkı darbe esnasında çöken direksiyon kolonunda olduğu gibi, enerjiyi sönümler.

SEKİZ HAVAYASTIĞI

CT200h da sekiz hava yastığı ve ön gerilmeli ön emniyet kemerleri bulunmaktadır. Çarpışmada darbe sensörleriön çift aşamalı sürücü/yolcu hava yastıklarını ve yan hava yastıklarının patlamasını sağlar. Ön yolcu diz hava yastığı ve kabinin her iki tarafı boyunca uzanan perde hava yastıklarıda standart olarak bulunmaktadır.

İKİ ODACIKLI YOLCU HAVAYASTIĞI

Çarpışma testlerinde ön yolcuların sürücülere göre hava yastığına kafaları çarpana kadar daha uzun mesafe boyunca hareket ettiğini göstermiştir. Yolcuların çarpışmadaki güvenliğini arttırmak için inovatif çift odacıklı hava yastığı araçta bulunmaktadır.

BOYUN ZEDELENMESİNİ AZALTICI KOLTUKLAR

Ön koltukların ve kafalıklarının tasarımı, arkadan gelen darbede boynun geriye doğru ani hareketle zedelenmesini en aza indirecek şekildedir. Güçlendirilmiş yan destekler vücüdun koltuk sırtlığının içine doğru batarken kafalığın ön tarafına yerleştirilen destekler kafanın daha efektif desteklenmesini sağlar.

YAYA KORUMA

CT200h’ ın kaputu bir yolcuya çarpma anında daha iyi enerji sönümleyecek şekilde iyileştirilmiştir. Ek olarak, kaza anında yayanın yaralanmasını azaltacak şekilde ön silecek bölgesinin tasarımında iyileştirme yapılmıştır.

Yolcu ve Yaya Koruma

YOLCU VE YAYA KORUMA

Güvenliğine ek olarak CT 200h çok dayanıklı bir yolcu kabinine sahiptir. Aracın ana direkleri güçlendirilmiş çelik malzemeden yapılmıştır. Çarpışmada ön ve arkadaki enerji sönümleyecek katlanma bölgeleri tıpkı direksiyon kolonunun darbe sırasında içine doğru çökeceği şekilde tasarlanmıştır.

SEKİZ HAVAYASTIĞI

CT 200h ‘da sekiz hava yastığı ve ön koltuklarda ön gerilmeli emniyet kemerleri vardır. Çarpışmada, darbe algılayıcı sensörler çift kadaemeli sürücü ve yolcu hava yastıklarını ve yan hava yastıklarını aktive eder. Ön yolcu tarafında da diz hava yastığı bulunmaktadır. Yolcu kabininin her iki yanı boyunca perde hava yastıkları bulunmaktadır.

ÇİFT ODALI YOLCU HAVA YASTIĞI

Çarpışma testleri yolcuların kafalarını hava yastığına çarpana kadar sürücülerden daha fazla hareket ettiğini göstermiştir. Kaza anında yolcuların korunmasını arttırmak için çift odalı hava yastıkları araçta bulunmaktadır.

BOYUN ZEDELENMESİNİ ÖNLEYİCİ KOLTUKLAR

Ön koltuklar ve kafalıklarının tasarımı arkadan gelen darbede boyun hareketini azaltacak ve zedelenmesini önleyecek şekilde yapılmıştır. Güçlendirilmiş Koltuk iskeleti gövdenin koltuk sırtlığı içine gömülmesine izin verirken kafalıkların ön taraflarına yerleştirilen destekler ile kafanın geriye doğru olan hareketi azaltılarak boyun korunmuş olur.

YAYA KORUMA

CT 200h’ nin kaputu bir yayaya çarpma anında daha iyi enerji sönümlemek için optimize edilmiştir. Ek olarak, ön cam silecek bölgesi, kaza anında yayaların yaralanmasını azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzaktan Kumanda

UZAKTAN KUMANDA

Uzaktan kumanda teknolojisi pek çok gelişmiş araç sistemleri ile etkileşmektedir. Doğal olarak ön iki koltuğun arasında bulunan orta konsola yerleştirilmiştir, bilgisayarlardaki mouse gibi çalışırlar ve bu sayede renkli ekranlı yol bilgisayarı üzerindeki özellikleri kontrol etmenizi sağlar. Göz hareketini ve gereksiz dikkat dağılmasını minimum seviyede tutarak sizin yola odaklanmanızı sağlar.

Uzaktan kumanda ile araç içi eğlence sistemini, klima sistemini ve hatta navigasyon sistemini kontrol edebilirsiniz. Ekrandaki imleci tamamen kontrol edebilirsiniz, ekrandaki seçenek resimleri arasında kolaylıkla imleci hareket ettirebilirsiniz. Sizin için özel tercihlerinize uyacak şekilde tepki kuvveti özelleştirilebilir. Kullanımı basit, sezgisel ve çok kolaydır.

CT200h ‘ın yedi inçlik renkli ekranı ön göğüsün ortasına, sürücünün görüş alanına yakın bir pozisyonda ve sezgisel olarak kullanacağı uzaktan kumanda ‘mouse’ ile uyumlu bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu sayede sürücünün dikkatinin dağılması en aza indirgenerek bu sistem kullanılabilmektedir.

Dinamik Kontrol

DİNAMİK KONTROL

ÇEKİŞ KONTROL SİSTEMİ

Çekiş kontrol sistemi CT200h ‘ın yola tutunma yeteneğini arttırmaktadır. Özellikle düzgün olmayan ve kaygan zeminlerde kalkışta ve hızlanma sırasında bu görülmektedir. Tekerleğin kayma riski algılandığı anda sistem devreye girerek çekişin devamlılığı sağlanır.

ARAÇ DENGE KONTROL SİSTEMİ

Araç denge kontrol sistemi özellikle ani dönüşlerde veya kayma başladığında aracın kontrolünün kaybolmasının önlenmesine yardımcı olur. Frenler devreye alınarak ve/veya güç azaltılarak araç hızı düşürülür ve denge iyileştirilir.

ELEKTRONİK FREN KUVVETİ DAĞILIMI / FREN DESTEK SİSTEMİ

Elektronik fren kuvveti dağılımı ABS sistemi ile birlikte çalışır ve yol şartlarına bağlı olarak her bir tekerleğe optimum fren kuvveti uygulanmasını sağlar. Fren destek sistemi acil frenlemede ve gerektiğinde fren kuvvetini otomatik olarak arttırır.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEK KONTROL SİSTEMİ

Yokuş kalkış destek sistemi, yokuşta aracın kalkarken geriye doğru kaymasını önler. Sürücünün yorgunluğunu azaltmasının yanında, yokuş kalkış destek sistemi kaygan rampalarda tekerleğin kaymasını da azaltır.

Mark Levinson Müzik Sistemi

MARK LEVINSON® MÜZİK SİSTEMİ

CT200h, mükemmel 13 hoparlörlü Mark Levinson Premium Surround sistemi ile özelleştirilebilir. Sadece Lexus araçlara takılan Mark Levinson yüksek performanslı ses teknolojileri için ses sistemleri meraklısı ile aynı anlama gelmiştir. Bu özel siparişle yapılmış sistemin her bir hoparlörü kabindeki akustik özelliklere tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 7.1 kanal dijital surround ses sistemi ile müzik dinlerken veya araç durduğunda DVD veya video seyrederken gerçek bir ev sinema tarzı bir deneyimi yaşayacaklardır.

Mark Levinson dünyada en çok rağbet gören en üst seviyedeki müzik ve ses sistemleri üreticilerinden birisidir. 1972 den beri, ünleri, orijinal performanstan hiç birşey almadan ve hiç bir ayrıntı eklemeden reprodüksiyon yapmaları ile efsane haline gelmiştir. Mark Levinson 1969 da Woodstock da kullanılan stage mixer i kendisi yapmıştır ve o zamandan beri üst sınıf audio sistemlerinin kurucusu olarak bilinmektedir.

Birkaç lüks araç üreticisinin girişimine rağmen, biz Mark Levinson ‘ın ultra yüksek kalitedeki ekipmanlarını tek kullanan markayız. Lexus araçlar son derece yüksek seviyede rafine bir sessiz sürüş elde etmek için bilimsel olarak tasarlandığından, ‘Araç içinde bir konser salonu deneyimi’ için bu mükemmel akustik fırsatı sonuna kadar kullanıyorlar. Herbir Lexus modelindeki Mark Levinson sistemi titizlikle optimize edilmekte, komponentler ayarlanmakta, hoparlörler yerleştirilmekte ve kendi akustik ortamında adrese teslim ses ayarı yapılmaktadır.

Sürüş Modu Seçimi

SÜRÜŞ MODU SEÇİMİ

CT200h dört farklı sürüş modu sunmaktadır. Sakin ve rahatlama modundan dinamik ve hatta spor moda kadar gerçekten modunuza veya şartlara bağlı olarak seçilebilen birbirinden bağımsız dört sürüş deneyimini size sunar. EV (Elektrikli Araç) modunda, CT niz yakıt kullanmadan CO2 ve NOx emisyonları üretmeden tamamen sessiz biçimde sadece elektrik motoru yardımıyla hareket eder. ECO modu seçerseniz motor gücü ve vites seçimleri moda uygun şekilde ayarlanır ve yakıt verimliliğini optimize edecek şekilde klima sistemleri ve koltuk ısıtıcılarını akıllıca kontrol eder. NORMAL mod günlük sürüş için idealdir.

SPORT modu seçtiğinizde, araç daha fazla hızlanmak için gaz ayarını değiştirir ve daha heyecan verici bir sürüş için, aracın değişik direksiyon, çekiş ve denge kontrol sistemlerini ayarlar. Göstergelerin arka zemin rengide huzur veren mavi renkten spor kırmızı renge dönüşür ve ekometre takometreye dönüşerek motor devrini göstermeye başlar.

İç Konfor

İÇ KONFOR

CT200h de geniş iç hacim ve Lexus un efsanevi kalitesi ve inceliğindeki zenginliği ön plana çıkmaktadır. Ön koltukların harika konforu ve yanal desteği sayesinde yola odaklanıp spor modda aracı kullanabilirsiniz.

CT200h ‘de kaliteyi her yerde görebilirsiniz; deri işçiliklerindeki zerafetten tutunda sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen çok güzel işlenmiş ahşap iç kaplamalara, daha parlak ışıldayan araç boyasına kadar kalitemizi görebilirsiniz. Üretimin her aşamasında Takumi ustalarımız her bir CT nin aynı kalite standartını yakalaması için tek tek araçları kontrol ederler. Tamamlandığında araç sorunsuzluk ve sessizlik testlerinden geçerek son kullanıcıların kullanımına hazır hale gelmektedir.

Saşi /AeroDinamik

ŞASİ /AERODİNAMİK

CT200h dünyanın en gelişmiş sürüş simülatörlerinde ve yarış pistlerinde test edilmiş ve testlerden geçmiştir. Bu modelde çığır açan birleştirme teknikleri sayesinde şasinin dayanıklılığı arttırılmıştır. Bu hafif malzemelerin yoğun olarak kullanılması ile birleşince, harika bir eğlence hissi sunan ve son derece hassas yol tutuşu ile sürücüsünü ödüllendiren bir araç üretimini sağlamıştır.

CT200h, düşük motor kaputu, uzun tavan çizgisi ve arka spoyler/difüzör/kanatçıklar sayesinde mükemmel bir aerodinamiğe sahiptir. Bu compact görünümün altında motorda/yakıt depo kapağında veya daha dengeli olmayı sağlayan kanatlarda aerodinamik yapı daha da açığa çıkmaktadır. Bu detaylara olan ilgi sadece dinamik performans ve yol tutuşunu iyileştirmez aynı zamanda yakıt verimliliğini arttırırken rüzgar sesini azaltır.

Çift Salıncaklı Arka Süspansiyon

ÇİFT SALINCAKLI ARKA SÜSPANSİYON

Çift salıncaklı/ arka aks taşıyı arka süspansiyon CT200h için özel olarak geliştirildi. Bu sayede kusursuz sürüş, mükemmel viraj alma yeteneği ve harika bir yol tutuşu elde edilmektedir. Üreticiler için kiriş bazlı alternatiflerine göre daha karmaşık olan bu compact tasarım arka bagaj hacminin azalmasına neden olmaz. Ön ve arkada ayrıca performans damperleri bulunmaktadır. Bunlar en hafif titreşimleri bile sönümler, sürüş konforunu arttırır ve daha hassas direksiyon kontrol hissi uyandırır.

Döşeme ve İç Kaplama Seçenekleri

DÖŞEME VE İÇ KAPLAMA SEÇENEKLERİ

Kişisel zevkinize göre CT200h ‘ın zarifçe işlenmiş kabinini özelleştirebilirsiniz. Modern ve dayanıklı kumaşlar 5 renkte mevcuttur.

Başlangıç seviyelerinde kumaş standart döşeme malzemesidir. İç kaplama ise siyah renktedir. F Sport donanımında 3 renkte kumaş Tahara döşeme seçeneği bulunmaktdır.

Gümüş metal filmler iç kaplama olarak F Sport donanımında sunulmaktadır. F Sport donanımını farklı deri döşeme alternatifleri ve karbon iç kaplamalar ile iyileştirebilirsiniz. Zarif deri döşeme seçeneği Executive donanımında standart olarak sunulmaktadır.

Siyah kaplamalar ise Executive grade için sunulmaktadır. Eğer ahşap iç kaplamalardan hoşlanıyorsanız, shimamoku, tropik bambu veya dişbudak ahşap kaplama seçeneklerinden birini eklyebilirsiniz. Tüm ahşap ihtiyacımızı sürdürülebilir kaynaklardan sağlıyoruz.

İleri Teknoloji Multimedya

İLERİ TEKNOLOJİ MULTIMEDYA

CT200h ile, enson multimedya teknolojilerini belirleyebilme seçeneğine sahipsiniz. Lexus Premium Navigasyon ve bağlantılı servisleri (Google Street view gibi).

LEXUS PREMIUM NAVİGASYON

CT200h da en son Lexus Premium Navigasyon sistemi 7 inçlik uzaktan kumanda ile veya ses ile kontrol edilebilien bir sisteme sahiptir. Canlı 3 boyutlu grafikleri ile, farklı harita seçenekleri ile, sistemin üretebildiği QR kodunu akıllı telefonlarla ile kontrol edebilirsiniz.

LEXUS MEDYA EKRANI

CT200h da 7 inçlik çevirmali düğme ile kontrol edilebilen bir multimedya ekranı standart olarak sunulmaktadır. Ses ayarları, klima ayarları veya enerji göstergesini izleyebilirsiniz.

PARK DESTEK EKRANI

Geri vitese alındığında aracın arkasında kalan alan Lexus Medya Ekranında görülebilmektedir. Lexus Premium Navigasyon sistemi olan gelişmiş sistemlerde ekranda park klavuz çizgileri de görülebilmektedir. Bu çizgiler sayesinde park etmeniz kolaylaşmaktadır.

EŞLEŞME YOK

Aramanızla eşleşen araç özelliği yok. Lütfen aramanızı genişleterek tekrar deneyin.

CT 200h F SPORT

ct 200h fsport

NEFES KESEN TASARIM

CT 200h F SPORT, cesur tasarımı ile LFA süper otomobili ve F Performance modellerini, RC F ve GS F efsanevi modellerini üreten ekip tarafından geliştirilen özel ayarlanmış yol tutuş özelliklerini bir araya getirmektedir. Sonuç, nabzınızın hızını artıracaktır. Aracın dışındaki geliştirmeler arasında özel desenli ön panjur, fren soğutma kanalları ve aracın yere basma kuvvetini artırmak için aerodinamik kanatçıklar bulunmaktadır.

Sportif odaklı kokpit içinde F SPORT'unuz ile mükemmel bir bağlantı hissi yaşayacaksınız. Elle dikilmiş sportif koltuklar, ergonomik sportif direksiyon simidi ve işlenmiş alüminyum pedallar müthiş bir his sunar ve önünüzdeki yolun keyfini çıkarabilirsiniz.

AKSESUARLAR

CT200h OTOMOBİLİNİZİ LEXUS AKSESUAR SEÇENEKLERİYLE KİŞİSELLEŞTİRİN

AKSESUARLAR
Tümü
Dış
İç
Araç Bakımı
Güvenlik

EŞLEŞME YOK

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN