GS F İLE TANIŞIN

Her milimetresi ile gerçek bir F modeli. Lexus imzalı özel deseniyle ‘Ön Panjuru’, geniş dörtlü egzoz çıkışları ve karbon fiber arka spoyleri ile tam bir F SPORT. Tüm duyuları harekete geçirme gücü olan bir otomobil mümkün olsaydı, bu GS F olurdu. Sürücü odaklı koltuğa oturup, sağ ayağınızın altındaki gücü açığa çıkarana dek sınırsız hızlanabilme kabiliyeti olduğunu hissedersken, aynı zamanda lüks, kalite ve huzur hissi de sizi sarar. F performansının yeni bir yüzü olan bu araç GS F'dir.


 

 
  Lexus GS F Sport Key Features
 • 5,0 litre V8 motor

  El yapımı ve stetoskop ile ayarlanmış olan bu inanılmaz 5,0 litrelik V8 motor 477 DIN hp güç ve 530 Nm tork üretmektedir. Yalnızca motor sesi bile nabzınızı hızlandırmaya yeter.

 • Yüksek sırtlı spor koltuklar

  Yüksek sırtlı F logosu taşıyan yeni koltuklar. Her viraja girişinizde, entegre köpük yapısı ile sizi bir olimpiyat atletinin özel giysisi gibi destekler.

 • Sportif deri direksiyon

  Kalın deri direksiyon, yüksek performanslı sürüş sırasında size daha fazla kontrol imkanı sunar. Direksiyon üzerindeki kumandalar ile daha hızlı ve daha kısa vites geçişleri sportif sürüşünüzü destekleyecek.

 • 8 ileri vitesli otomatik şanzıman

  Saf bir spor performansı için V8 motorun gücü, manuel kontrol özelliği olan 8 ileri vitesli Sport Direct Shift sıralı şanzımana aktarılır.

 • Aktif Ses Kontrolü

  SPORT S veya SPORT S+ sürüş moduna geçtiğinizde GS F’in sesini ayarlayabilir ve güçlü egzoz sesini vurgulamak için aktif ses kontrolünden yararlanabilirsiniz.

GS F'Yİ DENEYİN

Özetle GS F, bugüne kadar sunduğumuz en güçlü sedandır. Geniş ve yere yakın konumlaması ile tüm hatları sadece tek bir amaca hizmet eder, saf performansa. Kendinize istediğiniz kadar GS F’in beş kapılı bir sedan olduğunu hatırlatın, F Performans mirasını size göstermekten büyük memnuniyet duyacaktır.

GS F'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER