GS İLE TANIŞIN

Mühendislerimiz GS'nin eşsiz sürüş hissini geliştirmek için dünya çevresinin 26 katı mesafe kadar test sürüşü yaptılar. Bu mesafenin hiçbir kilometresi boşa gitmedi. Şasi rijitliği arttı, daha iyi yol tutuşu için yeni yüksek performanslı amortisörler ve yeni arka çoklu bağlantılı süspansiyon geliştirildi. Ardından aerodinamik özellikleri geliştirilerek rüzgar gürültüsü azaltıldı ve efsanevi lüks bir sedan geliştirildi.


 

 
  Lexus GS 300h Keyfeatures
 • Geniş Bagaj Hacmi

  GS'nin yük taşıma kapasitesi 450 litredir ve araç dört bavul veya üç set golf çantasını rahatlıkla taşıyabilir.

 • Direksiyondan Vites Değiştirme

  GS tam otomatik modda sürülebilse de, direksiyona entegre vites kumandaları hızlı bir şekilde manuel vites geçişi yapabilmenize olanak sağlar.

 • Mark Levinson® Müzik Sistemi

  2.000 saatten uzun süren çalışmalar sonucunda tasarımı ve kabin içerisindeki konumu iyileştirilen Mark Levinson®  surround sisteme kendinizi bırakacaksınız.

 • Vücut Destekli Koltuklar

  Her iki ön koltukta da kelebek tipi kafa desteği, ayarlanabilir oturma desteği, omuz desteği ve yan destekler vardır.

 • Dijital Bağlantı

  Akıllı telefonlar ve diğer multimedya cihazlarının ekranları farklı ekranlarda görüntülenebilir ve kullanılabilir. Bu da sürüş sırasında kesintisiz dijital bağlantı imkanı sunar.

GS'Yİ DENEYİMLEYİN

GS'nin kaslı ve atletik tarzının altında son derece sessiz, birinci sınıf lüks ve teknoloji ile dolu bir kabin vardır. Mükemmel bir görüntüsü vardır ve aynı zamanda bu aracı sürmek büyük bir keyiftir. Sekiz vitesli şanzımanın vites kumandaları Direksiyona entegre edilmiştir. Böylece sportif performans ve heyecan tam istediğiniz yerde, yani parmaklarınızın ucundadır.

GS'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER