2018 lexus nx hybrid my18 hero campaign

MÜKEMMEL ŞEHİR TİPİ CROSSOVER

Şehirde dikkatleri üzerine çekmesi için geliştirilen bu crossover, her zaman şehirde maceraya hazırdır.

NX İLE TANIŞIN

En yeni Lexus tasarımının simgesi NX, şık füme krom detayları ve sportif LED farları ile cesur bir ön panjura sahiptir. Kendini şarj eden hibrit veya benzinli turbo modelleri ile kentsel çevikliğin en üst seviyesini yaşayın.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Benzin ya da Hibrit Tercihi

  Segmentinin öncüsü NX 300h veya dinamik NX 300 benzinli turbo olarak mevcut olup, kentsel çevikliğe istikrarlı uyum için önemli yenilemeler yapılmıştır.

 • Hibrit Sürüş

  Hem benzin hem de elektrik güç kaynaklarının gücünü mükemmel biçimde optimize eden NX 300h, düşük emisyon ve düşük yakıt tüketimi ile birlikte sürüş zevki verir.

 • Benzinli Sürüş

  Dinamik NX 300, turbo şarjlı doğrudan enjeksiyon 2.0 litrelik benzinli motorla güçlendirilmiş olup, hızlı geçiş, kendine güvenen uzun yol performansı ve zarif bir sürüş deneyimi sunan crossover olarak keyfinize keyif katar.

 • Rafine kabin içi deneyimi

  NX kokpiti sürekli gelişimin 'Kaizen' etkenlerine sadık kalarak, her zamankinden daha rafine tasarlanmıştır. Ultra 10.3 inç büyük Lexus Premium Navigasyon ekranı hemen fark edilirken ultra hassas deri dikiş ve iç kaplamaların farkına direksiyona geçtiğiniz anda varacaksınız.

 • Yeniden tasarlanan süspansiyon

  Takumi 'Master Drivers' tarafından özenle geliştirilmiş ve titizlikle test edilmiş olan NX'in süspansiyonu yeniden tasarlanırken, Adaptif Değişken Süspansiyon artık 650 farklı seviyeye kadar geniş bir yelpazede otomatik ayarlama imkânı sunmaktadır.

 • Doğal sürüş becerilerinizin ortaya çıkmasını sağlayacak

  Lexus Safety System, sürüş esnasında algılarınızı destekler; Şerit Takip Asistanı ile şeritte kalmanıza, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi ile yoğun trafikte akışınızı korumanıza ve Ön Çarpışma Sistemi ile tehlikeli durumlarda izleyip gerektiğinde sizin yerinize harekete geçerek yardımcı olur.

 • F SPORT donanımı

  Daha dinamik bir deneyim için, metalik siyah kaplama, daha duyarlı süspansiyon, F SPORT iç donanım detayları, ayırt edici jantlar ile özel örgülü ön panjura sahip yeni NX F SPORT'u tercih edebilirsiniz.

NX'İ DENEYİMLEYİN

Eritilmiş metalin güzelliğinden esinlenen NX, kent mimarisine uyumlu biçimde şehirde akmaya devam eder. Özenle hazırlanan deri koltuklardan, birinci sınıf akustiklere kadar sürüş deneyiminizi geliştirmek için sezgisel teknolojiler ile doludur.

NX'İ DENEYİMLEYİN

Yukarıdaki model, ürün gamını temsil etmemektedir.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER