2021 lexus nx technology hero

TAMAMEN YENİ NX

TEKNOLOJİ YANINIZDA

Gerçek bir konuşma hissi veren "Hey Lexus" sesli asistanı ve sınıfındaki en iyi dokunmatik ekran gibi özelliklere sahip olan yeni Lexus NX, benzersiz bir sürüş deneyim için gelişmiş, insan odaklı teknolojilerden yararlanır. Buna yeni bir performans sunan ve hızlı, kullanışlı bir araç üzeri bağlantı ihtiyaçlarını karşılayan tamamen yeni bir multimedya platformu da dahildir.

    Parallax Image 1 Media Display

TEKNOLOJİ YANINIZDA

EKSTRA BÜYÜK MULTİMEDYA EKRANI

Yeni NX'de 9,8 inç veya 14 inç dokunmatik ekran ile sunulur. Bu multimedya ekranı bu tip araçlarda sunulan en büyük ekranlardan biridir. Yüksek çözünürlüklü ekran tüm aydınlatma koşullarında net grafikler gösterir. İşlemci hızı da mevcut NX modeline göre 3,6 kat daha yüksektir. Rahat kullanım için mükemmel bir konumda olan dokunmatik ekran, ekran bölme özelliği ile navigasyon, müzik veya klima kontrollerine aynı anda erişebilmenizi sağlar.

    Parallax Image 3 Stay Updated

TEKNOLOJİ YANINIZDA

GÜNCEL KALIN

Yeni Lexus NX'in bağlantı özellikleri her zamankinden güçlüdür. Bulut tabanlı navigasyon, daha hızlı ve kullanımı daha kolay olan yeni nesil multimedya sistem ve kablosuz (OTA) güncellemeler de her zaman en yeni bağlantılı deneyimi yaşamanızı sağlar.

    Parallax Image 4 Eyes on the Road

TEKNOLOJİ YANINIZDA

GÖZÜNÜ YOLDA OLSUN

Araç verilerini renkli olarak ön cama yansıtabilirsiniz. Bu büyük 10 inç Yansıtmalı Gösterge Ekranı, gözünüzü yoldan ayırmadan navigasyon, güvenlik özellikleri, araç bilgileri veya müzik ayarları gibi verileri kontrol edebilmenizi sağlar. 7 inç renkli TFT (İnce Film Transistörlü) ekran, ana sürüş göstergelerine entegredir ve güvenlik uyarıları ve navigasyon talimatları gibi tüm önemli verilerden haberdar olmanızı sağlar.

    Parallax Image 5 Voice Control

TEKNOLOJİ YANINIZDA

SESLİ KOMUTLAR

Lexus NX'in yeni "Hey Lexus" sesli asistanı sayesinde eller serbest kontrol her zamankinden daha kolaydır. Yapay zeka ve bulut teknolojisi birlikte çalışır, siz yola odaklanırken düğmeler ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Yeni geliştirilen sistem dili doğal bir şekilde anlar ve "Acıktım" veya "Üşüdüm" gibi ifadeleri tanıyabilir. Lexus Sesli Asistanı, elinizi direksiyondan çekmeden telefon, navigasyon, müzik ve klima kontrollerini 100'den farklı şekilde kullanabilmenizi sağlar.

HER ANI DAHA FAZLA HİSSEDİN

YENİ NX HABER BÜLTENİNE ABONE OLUN

    Parallax Image 2 Full Battery

TEKNOLOJİ YANINIZDA

TAM ŞARJ

Kablosuz telefon şarj cihazı öncekinden %50 daha hızlıdır. Ayrıca Apple CarPlay ile akıllı telefon entegrasyonu için de kablosuz bağlantı özelliği vardır. Android Auto ile kablolu bağlantı da yapılabilir.

HER ANI DAHA FAZLA HİSSEDİN

TAMAMEN YENİ NX'İ DENEYİMLEYİN

Size uygun olduğunu hissettiğiniz yolculuğu seçin ve benzersiz deneyimimiz ile tamamen yeni Lexus NX'i keşfedin.