1920x1080 RX 3

Lexus RX 300

Herkesin Gittiği Yoldan Gitmeyenlere...

Lexus RX’e özel fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçin.


 

 
  Lexus RX 450h Keyfeatures
 • Geniş iç hacim

  Dört büyük bavulu taşıyabileceğiniz bagaj bölmesi ile geniş ve ferah bir kabin. Arka koltuk sırtlıkları kısmen geriye doğru yatırılırken, orta kol dayamanın pozisyonu neredeyse mükemmel seviyede kalır.

 • Beş Yıldızlı Güvenlik

  Lexus RX, prestijli Euro NCAP'ten beş yıldız puanını almıştır. Tüm test edilen konularda alınan puanlar beş yıldız almak için gereken minimum puanların üzerindedir ve Lexus'u segmentindeki en güvenli araçlardan biri olarak sınıflandırmaktadır.

 • Dört Çeker Seçeneği

  RX 450h AWD modellerindeki E-FOUR sistemi bozuk arazide kesintisiz performans ve güven veren çekiş imkanı sağlar. Yenilikçi E-FOUR güç aktarma sisteminde, arka aksa takılı 50 kW gücünde motorun eklenmesi ile istediğinizde anında tork alabilirsiniz.

 • Panoramik Tavan

  Gökyüzü ile aranıza sınır koymayan panoramik tavan, RX'in iç mekanına özgürlük hissi, tavan yüksekliği ve gün ışığı alma imkanı sağlar. Ayrıca açık havada olma hissi vermek için ön tarafında hareketli bir cam bölüm vardır ve güneş çok şiddetli olduğunda kullanabileceğiniz elektrikli siperlik bulunmaktadır.

*2019 Auto Express Driver Power Survey araştırmasına göre. İlanda yer verilen kampanya 2018 model RX 300 Executive için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Yukarıdaki görsel, kampanya koşulları belirtilen modelden farklılık gösterebilir. Lexus Prime Finance tüketici kredilerinde belirtilen sıfır kâr oranı, RX 300 model araçlar için 200.000 TL finansman tutarı ve 20 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %0,05 , yıllık maliyet oranı %0,60, tahsis ücreti 1.050,00 TL (BSMV dahil) ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Kampanyada belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Finansman kuruluşunun, finansman başvurusunu reddetmesi ve finansmankullandırmamasından Lexus Prime Finance ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş . (“LEXUS*”) sorumlu değildir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, finansman kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan finansman tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Lexus Showroom’ları ile iletişime geçebilirsiniz. İlanda yer verilen modelin CO2 salımı 196 gr/km ve birleşik yakıt tüketimi 8.6 lt/100 km değerleri arasındadır.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER