2017 lexus nx 200t hero

2,0 Litre Benzinli Motor

NX 200t

NX 200t İLE TANIŞIN

Maksimum 350 Nm tork üreten 2,0 litre benzinli motordan güç alan NX 200t, crossover sürüş deneyimine büyük heyecan katar. Benzersiz çift alüminyum egzoz çıkışı, direksiyona geçtiğinizde anında hızlanma, dinamik yol tutuşu ve turboşarjlı sürüş keyfi alacağınızı ipuçlarını vermektedir.

NX 200t'de tüm bu torku sürüş koşullarına uygun şekilde zekice dağıtmak için elektronik kontrollü Dört Çeker Sistemi bulunmaktadır. Yüksek tepki kabiliyeti olan 6 vitesli otomatik şanzıman ve direksiyondan vites değişimi ile doğrudan kontrol imkanı ve sizi sarmalayan bir sürüş deneyimi sunulur.

2017 lexus nx 200t key features
  • Crossover performansı

    Kompakt MacPherson ön süspansiyon ve gelişmiş çift salıncaklı arka süspansiyona sahip olan NX, üstün yol tutuşu, sedanlardakine benzer viraj alma kabiliyeti ve düz yolda mükemmel sürüş dengesi sağlar.

  • Lüks kaplamalar

    Önemli olan yalnızca araçtaki kaplama ve yüzeylerin kalitesi değildir, iyi düşünülmüş ayrıntılar da çok önemlidir. El yapımı shimamoku ahşap ara parçalar veya estetik görünümlü 8 yönlü ayarlanabilir elektrikli deri koltuklar gibi.

  • Akıllı güvenlik

    Lexus Safety System+ sürüş bilgileri, ileriyi daha iyi görme imkanı, tehlike ve çarpışma olasılıklarına karşı anında verilen uyarılar ve acil durumlarda kendi kendine fren yapma gibi özellikler sunar.

FİYATLAR VE ÖZELLİKLER

Fiyat, teklif ve ayrıntılı özellikleri keşfetmeye başlamak için bir motor tipini seçmeniz yeterlidir.

NX 200t

2,0 Litre turbo
NX 200t 200t Comfort 4x2

2,0 litre turboşarjlı benzinli motorumuzdan güç alan NX 200t, 238 DIN hp güç üretir, elektronik kontrollü Dört Çeker Sistemine sahiptir ve çok iyi tepki veren 6 vitesli otomatik şanzımanı vardır.

Hızlanma [0-100 km/sa] (sn) 7,3
CO2 emisyonları, birleşik 183
DIN hp 238

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER