2,0 Litre Turboşarjlı Benzinli Motor

NX 300h

NX 300h İLE TANIŞIN

En yeni Full Hybrid Drive sistemimizden güç alan bu yenilikçi Lexus, etkileyici bir çevreci performans ile kıvrak yol tutuşu sunmaktadır. İnanılmaz derecede sarsıntısız bir şekilde 197 DIN hp güç üreten araçta birleşik CO2 emisyonları yalnızca 116 g/km* ve yakıt tüketimi yalnızca 5,0 l/100 km'dir*.

NX 300h crossover'da ayrıca Sürüş Modu Seçimi özelliği sunulmaktadır. ECO ve SPORT S+ gibi modlar ile aracın performansını istediğiniz gibi hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Yoğun trafikte EV (Elektrikli Araç) moduna geçerek sıfır emisyon ile hareket edebilirsiniz. Güçlü şasi ve Uyarlanabilir Değişken Süspansiyon sarsıntısız ve hassas yol tutuşu sağlar. E-FOUR Dört Çeker Sistemi kaygan yol koşullarında size güven verir.

*Yalnızca NX 300h FWD Eco için

2017 lexus nx 300hkey features
  • Crossover performansı

    Kompakt MacPherson ön süspansiyon ve gelişmiş çift salıncaklı arka süspansiyona sahip olan NX, üstün yol tutuşu, sedanlardakine benzer viraj alma kabiliyeti ve düz yolda mükemmel sürüş dengesi sağlar.

  • Lüks kaplamalar

    Önemli olan yalnızca araçtaki kaplama ve yüzeylerin kalitesi değildir, iyi düşünülmüş ayrıntılar da çok önemlidir. El yapımı shimamoku ahşap ara parçalar veya estetik görünümlü 8 yönlü ayarlanabilir elektrikli deri koltuklar gibi.

  • Akıllı güvenlik

    Lexus Safety System+ sürüş bilgileri, ileriyi daha iyi görme imkanı, tehlike ve çarpışma olasılıklarına karşı anında verilen uyarılar ve acil durumlarda kendi kendine fren yapma gibi özellikler sunar.

FİYATLAR VE ÖZELLİKLER

Fiyat, teklif ve ayrıntılı özellikleri keşfetmeye başlamak için bir motor tipini seçmeniz yeterlidir.

NX 300h

NX 300h 300h Comfort

NX 300h sarsıntısız bir şekilde 197 DIN hp güç üretir. Şaşırtıcı bir şekilde, bu güçlü crossover'ın birleşik CO2 emisyon değeri yalnızca 116 g/km ve yakıt tüketimi de yalnızca 5,0 l/100 km'dir (önden çekişli Eco donanım seviyesinde).

Hızlanma [0-100 km/sa] (sn) 9,2
CO2 emisyonları, birleşik 121
DIN hp 197

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER