concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

SIRADIŞI GÜZELLİK

NEFES KESEN YENİ LF-CC HİBRİT SPOR OTOMOBİL KONSEPTİ, 2012 PARIS MOTOR SHOW'DA DÜNYA GALASINI YAPTI.

En cesur Lexus modellerindne birini tanıtan bu kompakt ve dört koltuklu spor araba, gelecekteki modellere yönelik tasarımlarımızın dinamik evrimini işaret ediyor.

Ön tarafta şekillendirilmiş hava girişleri motor ve frenleri soğutmaya yararken 3 LED projektörlü ön far tasarımı yenilikçi, yüzeye monte ısı gidericiler ise sıra dışı bir görünüme sahip.

LF CC cutout 960 001

DİNAMİK
TASARIM

DİNAMİK TARZ, LF-CC’NİN GENİŞ DURUŞUNUN VE ALÇAK YERÇEKİM MERKEZİNİN ALTINI ÇİZİYOR

Arka tekerleklere güç veren tamamı yeni 2,5 litre Full Hybrid Lexus güç aktarım sistemiyle donatılmış olan bu konsept, heyecan verici bir sürüş deneyimi ve 100g CO2/km'nin altında olması hedeflenen sınıfında öncü emisyon sunmak üzere tasarlandı.

LF-CC İÇ DİZAYN

Sürücü merkezli spor dizaynı, zarifçe döşenmiş deri ve metalik tasarım ayrıntılarıyla gelişmiş teknolojiye meydan okuyor. Tüm fonksiyonel sürüş bileşenleri, sıra dışı ergonomik özellikleri gelişmiş HMI (İnsan Makine Arayüzü) teknolojileriyle bir araya getirerek sürücü koltuğunda harikalar yaratıyor.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN