1920x1080 Lexus RX ES v4

LEXUS RX VE
LEXUS ES’TE AVANTAJINIZI SEÇMEK ELİNİZDE!

30.000 TL takas desteği veya %0 faiz avantajından dilediğinizi seçin.

LEXUS RX VE LEXUS ES’TE AVANTAJINIZI SEÇMEK ELİNİZDE!

Lexus RX ve Lexus ES, 30.000 TL takas desteği veya %0 faiz avantajı ile sahip olun.
Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Lexus Prime Finance ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş . (“LEXUS*”) sorumlu değildir. ALJ Finans tüketici kredilerinde, %0 faiz fırsatı, Lexus ES 300h ve RX 300 modelleri için 200.000 TL kredi tutarı 12 ay vadede, aylık toplam maliyet oranı %0,0811, yıllık efektif maliyet oranı %0,9773, tahsis ücreti 1.050,00 TL ödeme seçeneklerinde geçerlidir. Tüketici kredilerindeki tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi, maksimum 2.500 TL olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Yukarıdaki görsel, kampanya koşulları belirtilen modelden farklılık gösterebilir. Ödeme seçenekleri ve ayrıntılı bilgi için Lexus Showroom’ları ile iletişime geçebilirsiniz.

*Lexus, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin bir bölümüdür.


 

 
  fake lexus

CESUR VE YENİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN HAZIR OLUN.

Lexus ES, şasisi sayesinde zarif bir yan profil, geniş duruş ve yere yakın bir ağırlık merkezine sahiptir. Üst seviye sedanımız, şık coupé tavan çizgisinin yanı sıra yolculara geniş diz mesafesi ve hacim sunmaktadır.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN.

Lexus ES'nizi kendi ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlayın, renk seçeneklerini keşfedin ya da özellik ve resim galerisini inceleyin.

Döndürmek için araca tıklayın

ES 300h Business / Siyah

ES'Yİ DENEYİN

Yukarıdaki model ürün serisini temsil etmiyor olabilir.


 

 
  Lexus RX 450h Keyfeatures
 • Geniş İç Hacim

  Dört büyük bavulu taşıyabileceğiniz bagaj bölmesi ile geniş ve ferah bir kabin. Arka koltuk sırtlıkları kısmen geriye doğru yatırılırken, orta kol dayamanın pozisyonu neredeyse mükemmel seviyede kalır.

 • Beş Yıldızlı Güvenlik

  Lexus RX, prestijli Euro NCAP'ten beş yıldız puanını almıştır. Tüm test edilen konularda alınan puanlar beş yıldız almak için gereken minimum puanların üzerindedir ve Lexus'u segmentindeki en güvenli araçlardan biri olarak sınıflandırmaktadır.

 • Dört Çeker Seçeneği

  Lexus RX 450h AWD modellerindeki E-FOUR sistemi bozuk arazide kesintisiz performans ve güven veren çekiş imkanı sağlar. Yenilikçi E-FOUR güç aktarma sisteminde, arka aksa takılı 50 kW gücünde motorun eklenmesi ile istediğinizde anında tork alabilirsiniz.

 • Panoramik Tavan

  Gökyüzü ile aranıza sınır koymayan panoramik tavan, Lexus RX'in iç mekanına özgürlük hissi, tavan yüksekliği ve gün ışığı alma imkanı sağlar. Ayrıca açık havada olma hissi vermek için ön tarafında hareketli bir cam bölüm vardır ve güneş çok şiddetli olduğunda kullanabileceğiniz elektrikli siperlik bulunmaktadır.

 • Benzinli ve Hibrit Motor Seçeneği

  Hibrit ve benzinli motor seçeneği, etkileyici donanım özellikleri ve F SPORT gibi çok çeşitli seçenekleri ile tam istediğiniz Lexus RX'i oluşturabilirsiniz.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre Lexus RX'inizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Döndürmek için araca tıklayın

RX 450h 4x4 Business / Siyah

LEXUS RX'İ DENEYİN

Bugüne kadar üretilen ilk lüks SUV’un tasarımcıları, gittiği her yerde gözleri üzerinde topladığı dördüncü nesil Lexus RX’i baştan yarattı. SUV araçların nasıl olması yönündeki tüm görüşleri yeniden şekillendiren Lexus RX, işçilik, kalite, ayrıntılarda gizli işçilik ve öncü güvenlik teknolojileri ile tanışmanız için sizi bekliyor.

RX'İ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER