IS İLE TANIŞIN

IS, gelişmiş teknoloji ile benzersiz bir konforu birlikte sunar ve gözlerinizi üzerinden alamazsınız. Bu eşsiz spor sedan, atletik duruşu ve coupé tavan çizgisi ile kolayca nabzınızı hızlandıran bir performans sunması için geliştirilmiştir. Hibrit ve benzinli motor seçenekleri ile tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun şekilde IS'yi kişiselleştirebilirsiniz.. IS, ileri teknoloji ile benzersiz konforu birlikte sunar ve gözlerinizi üzerinden alamazsınız. Bu eşsiz spor sedan, atletik yapısı ve coupé tavan çizgisi ile nabzınızı bir anda hızlandıran performans sunması için geliştirilmiştir. Hibrit ve benzinli motor seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza tam uyacak şekilde IS’yi kişiselleştirebilirsiniz.


 

 
  Lexus IS 300h Key features

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre IS'nizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Configure your car

Döndürmek için araca tıklayın

undefined / undefined

IS'Yİ DENEYİN

Japonya'daki ödüllü Tahara fabrikamızda Takumi ustalarının denetimi altında üretilen yeni IS, çarpıcı görüntüsünün yanı sıra karşı konulmaz bir performans sunar. Aracın dış tasarımında Lexus’un imzası ‘’Ön Panjur’’u ve etkileyici LED farları görebilirsiniz. Aracın içinde ise 10,3 inç ekran, estetik dikişli deri koltuklar ve lazer ile işlenmiş ahşap kaplamalar vardır.

IS'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

GS İLE TANIŞIN

Mühendislerimiz GS'nin eşsiz sürüş hissini geliştirmek için dünya çevresinin 26 katı kadar test sürüşü yaptılar. Bu mesafenin hiçbir kilometresi boşa gitmedi. Şasi rijitliği arttı, daha iyi yol tutuşu için yeni yüksek performanslı amortisörler ve yeni arka çoklu bağlantılı süspansiyon geliştirildi. Ardından aerodinamik özelliklerini geliştirerek rüzgar gürültüsünü azalttık ve efsanevi Lexus lüks hissi ile heyecan verici sportif performans sunan lüks bir sedan geliştirdik.


 

 
  Lexus GS 300h Keyfeatures
 • Geniş bagaj hacmi

  GS'nin yük taşıma kapasitesi 450 litredir ve araç dört bavul veya üç set golf sopasını rahatlıkla taşıyabilir.

 • Direksiyondan Vites Değiştirme

  GS tam otomatik modda sürülebilse de, direksiyona entegre vites kumandaları hızlı bir şekilde manuel vites geçişi yapabilmenize olanak sağlar.

 • Mark Levinson® müzik sistemi

  2.000 saatten uzun süren çalışmalar sonucunda tasarımı ve kabin içerisindeki konumu iyileştirilen Mark Levinson®  surround sisteme kendinizi bırakacaksınız.

 • Vücut Destekli Koltuklar

  Her iki ön koltukta da kelebek tipi kafa desteği, ayarlanabilir oturma desteği, omuz desteği ve yan destekler vardır.

 • Dijital bağlantı

  Akıllı telefonlar ve diğer multimedya cihazlarının ekranları farklı ekranlarda görüntülenebilir ve kullanılabilir. Bu da sürüş sırasında kesintisiz dijital bağlantı imkanı sunar.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre GS'nizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Configure your car

Döndürmek için araca tıklayın

undefined / undefined

GS'Yİ DENEYİMLEYİN

GS'nin kaslı ve atletik tarzının altında son derece sessiz, birinci sınıf lüks ve teknoloji ile dolu bir kabin vardır. Mükemmel bir görüntüsü vardır ve aynı zamanda bu aracı sürmek büyük bir keyiftir. Sekiz vitesli şanzımanın vites kumandaları Direksiyona entegre edilmiştir. Böylece sportif performans ve heyecan tam istediğiniz yerde, yani parmaklarınızın ucundadır.

GS'Yİ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER