Lexus ES Hybrid, yarısı peşin, ayda 15.000 TL taksitle Lexus Showroom’larında sizleri bekliyor. Üstelik geniş teslimat ağımız sayesinde aracınızı Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Sizin ve çalışanlarımızın sağlığı için Lexus Showroom’larında tüm güvenlik önlemlerimizi alarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Showroom’larımızı ve araçlarımızı büyük bir titizlikle düzenli olarak dezenfekte ediyor, esnek çalışma saatleri ve randevu sistemiyle sosyal mesafenizi koruyoruz. Size uygun randevu saatini seçerek, güvenle showroom ziyaretinizi ve test sürüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz bulunduğunuz yerden Satış Yöneticilerimizle görüntülü görüşerek Lexus Modellerini online olarak da deneyimleyebilirsiniz.

 • İlanda belirtilen 15.000 TL taksit tutarı ticari kredilerde; Lexus ES 300h Executive modeline yönelik 627.550 TL kredi tutarı için 24 ay vadede 552.042 TL balon ödeme koşulu ile, tahsis ücreti 2.500,00 TL ödeme seçeneğinde geçerlidir. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, Lexus Prime Finance hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş. tarafından sunulmaktadır. ALJ Finansman A.Ş., kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finansman A.Ş.’nin güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Kredi kuruluşunun, kredi başvurusunu reddetmesi ve kredi kullandırmamasından Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A. Ş . (“LEXUS*”) sorumlu değildir.

  Geniş teslimat ağı Toyota Plazaların bulunduğu il merkezlerini kapsamaktadır. Kampanya Aralık ayında geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

  *Lexus, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin bir bölümüdür.

  
 

 
  fake lexus

CESUR VE YENİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN HAZIR OLUN.

Lexus ES, şasisi sayesinde zarif bir yan profil, geniş duruş ve yere yakın bir ağırlık merkezine sahiptir. Üst seviye sedanımız, şık coupé tavan çizgisinin yanı sıra yolculara geniş diz mesafesi ve hacim sunmaktadır.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN.

Lexus ES'nizi kendi ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde tasarlayın, renk seçeneklerini keşfedin ya da özellik ve resim galerisini inceleyin.

ES'Yİ DENEYİN

Yukarıdaki model ürün serisini temsil etmiyor olabilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER