OTOSHOW

LEXUS 2019 CENEVRE OTOSHOW'DA

Lexus, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı'nda iki modelinin Avrupa prömiyerini gerçekleştiriyor. Biri gelecekteki heyecan verici tasarım düşüncesini, diğeri ise uluslararası motor sporlarındaki tecrübelerle gelişen heyecanlı ruhu temsil ediyor.

 • 2019 lexus geneva motor show rc f track edition

  RC F TRACK EDITION

  RC F TRACK EDITION: PERFORMANSIN SINIRLARINI ZORLUYOR

  RC F Track Edition tamamen safkan sürücüler için tasarlandı… Karbon fiber gövde panelleri ve şasi parçalarının kullanımıyla ağırlık tasarrufu sağlandı. Titanyum egzoz sistemi de buna katkı sağladı. Bu segmentte veya diğer segmentte nadiren görebileceğiniz özellikler bir araya getirildi.Bununla birlikte 2020 RC F modellerinde de pist kökenlerini görebilirsiniz. Kalkış kontrol sistemi, aerodinamik geliştirmeleri ve revize edilen süspansiyonları ile öne çıkıyor.

 • 2019 lexus geneva motor show lc convertible

  LC CONVERTIBLE

  THE LEXUS LC CONVERTIBLE KONSEPT TASARIM: NİHAİ GÜZELLİK

  LC Convertible konsepti, sürücü ve yolcu için rahatlatıcı bir kabin atmosferi sunuyor. Böylece içeride rahatça iletişim kurulabiliyor ve seyahat edilebiliyor.

  LC coupe’nin iç mekanını eşsiz yapan her detay, buradaki konsept araca da taşındı. Üst düzey işçilik, kendisini ilk bakışta gösteriyor. Bu otomobil, konuklarına kişisel bir asistan gibi hizmet veriyor. Buradaki konsept, tasarımın ve çekiciliğin zirvesini temsil ediyor. Aynı zamanda Lexus’un gelecekte neler yapabileceğini görmemizi sağlayarak bizi daha da heyecanlandırıyor.