Lexus’tan Ayrıcalıklı Kredi Teklifi!

Lexus RX 300’e 250.000TL kredi, 15 ay vade ve %1.49 faiz avantajıyla sahip olun!


 

 
  Lexus RX 450h Keyfeatures
 • Geniş iç hacim

  Dört büyük bavulu taşıyabileceğiniz bagaj bölmesi ile geniş ve ferah bir kabin. Arka koltuk sırtlıkları kısmen geriye doğru yatırılırken, orta kol dayamanın pozisyonu neredeyse mükemmel seviyede kalır.

 • Beş Yıldızlı Güvenlik

  Lexus RX, prestijli Euro NCAP'ten beş yıldız puanını almıştır. Tüm test edilen konularda alınan puanlar beş yıldız almak için gereken minimum puanların üzerindedir ve Lexus'u segmentindeki en güvenli araçlardan biri olarak sınıflandırmaktadır.

 • Dört Çeker Seçeneği

  RX 450h AWD modellerindeki E-FOUR sistemi bozuk arazide kesintisiz performans ve güven veren çekiş imkanı sağlar. Yenilikçi E-FOUR güç aktarma sisteminde, arka aksa takılı 50 kW gücünde motorun eklenmesi ile istediğinizde anında tork alabilirsiniz.

 • Panoramik Tavan

  Gökyüzü ile aranıza sınır koymayan panoramik tavan, RX'in iç mekanına özgürlük hissi, tavan yüksekliği ve gün ışığı alma imkanı sağlar. Ayrıca açık havada olma hissi vermek için ön tarafında hareketli bir cam bölüm vardır ve güneş çok şiddetli olduğunda kullanabileceğiniz elektrikli siperlik bulunmaktadır.

 • Benzinli ve hibrit motor seçeneği

  Hibrit ve benzinli motor seçeneği, etkileyici donanım özellikleri ve F SPORT gibi çok çeşitli seçenekleri ile tam istediğiniz RX'i oluşturabilirsiniz.

RENK SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN

İhtiyaç, deneyim ve tercihlerinize göre RX'inizi oluşturun veya daha fazla özellikleri keşfetmek ve resim galerisini incelemek için devam edin.

Döndürmek için araca tıklayın

undefined / undefined

RX'İ DENEYİN

Bugüne kadar üretilen ilk lüks SUV’un tasarımcıları, gittiği her yerde gözleri üzerinde topladığı dördüncü nesil RX’i baştan yarattı. SUV araçların nasıl olması yönündeki tüm görüşleri yeniden şekillendiren RX, işçilik, kalite, ayrıntılarda gizli işçilik ve öncü güvenlik teknolojileri ile tanışmanız için sizi bekliyor.

RX'İ DENEYİN

Resimde görünen donanım ile aracınızın donanımı farklılık gösterebilir.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER