haber hero

DİLARA KOÇAK,LEXUS İLE İYİ YAŞAMIN SIRLARINI ANLATTI

POSTED ON: 19.11.2016
Makaleyi Paylaş

 • 
 

 
  dilara kocak 01

  Müşterilerine sadece lüks otomobiller değil aynı zamanda bir yaşam tarzı sunan Lexus, Maslak’ta yer alan Showroom’unda farklı organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

 • Geçtiğimiz günlerde Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ve Oggusto’nun kurucusu Özlem Güsar tarafından düzenlenen “İyi Yaşam” seminerine Lexus da eşlik etti. Otomobil ve insan bedeninin benzer özelliklerinin vurgulandığı seminere ev sahipliği yapan Lexus, birbirinden özel konukları Maslak Showroom’unda ağırladı.

  
 

 
  dilara kocak 02
 • İnsan vücudu, sağlığı ve sağlıklı beslenme konularında önemli bilgilerin sunulduğu seminerde Dilara Koçak sağlıklı yaşam üzerine önemli ipuçları paylaşırken, Özlem Güsar ise Lexus otomobillerin insana ve insan sağlığına verdiği öneme dikkat çekti.

  
 

 
  dilara kocak 03
 • Omotenashi felsefesi ile -Japon misafirperverlik anlayışıyla- hizmet veren Lexus’un çevreye ve insan sağlığına verdiği önemin vurgulandığı seminerde, markanın öncü hibrit teknolojisi de anlatıldı. Kendi kendini şarj etme özelliğine sahip Lexus’un Hibrit Teknolojisi sayesinde sessiz, çevreci ve huzurlu bir sürüş sağlayan Lexus, sıra dışı otomobiller üretmeyi başarıyor. Lexus otomobillerinin çevreci olmasının yanı sıra “anti-aging” özelliğine sahip kliması, Shiatsu masajı yapan konforlu koltukları gibi insana değer verdiğini gösteren özelikleri seminerde büyük ilgi gördü.

  
 

 
  dilara kocak 04
 • Lexus’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen bu özel organizasyona katılanlar arasında Meral Yazıcı, Siren Ertan, Ahu Orakçıoğlu, Berrin Okçu, Sibel Kerimoğlu, Beste Yurttaş ve Hülya Eltemur gibi isimler de yer aldı.

  
 

 
  dilara kocak 05