RX İLE TANIŞIN

Çekici ve çarpıcı tasarım çizgileri size benzersiz bir konfor, geniş iç hacim ve lüks dünyasının kapısını açar. RX’in malzeme kalitesi ile ilk kez karşılaştığımızda crossover standartlarının yeniden belirlendiğini göreceksiniz. Hibrit ve benzinli motor seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun biçimd RX'inizi kişiselleştirebilirsiniz.


 

 
  RX Key Features
 • Geniş iç hacim

  Dört büyük bavulu taşıyabileceğiniz bagaj bölmesi ile geniş ve ferah bir kabin. Arka koltuk sırtlıkları kısmen geriye doğru yatırılırken, orta kol dayamanın pozisyonu neredeyse mükemmel seviyede kalır.

 • Beş Yıldızlı Güvenlik

  Lexus RX, prestijli Euro NCAP'ten beş yıldız puanını almıştır. Tüm test edilen konularda alınan puanlar beş yıldız almak için gereken minimum puanların üzerindedir ve Lexus'u segmentindeki en güvenli araçlardan biri olarak sınıflandırmaktadır.

 • Dört Çeker Seçeneği

  RX 450h AWD modellerindeki E-FOUR sistemi bozuk arazide kesintisiz performans ve güven veren çekiş imkanı sağlar. Yenilikçi E-FOUR güç aktarma sisteminde, arka aksa takılı 50 kW gücünde motorun eklenmesi ile istediğinizde anında tork alabilirsiniz.

 • Panoramik Tavan

  Gökyüzü ile aranıza sınır koymayan panoramik tavan, RX'in iç mekanına özgürlük hissi, tavan yüksekliği ve gün ışığı alma imkanı sağlar. Ayrıca açık havada olma hissi vermek için ön tarafında hareketli bir cam bölüm vardır ve güneş çok şiddetli olduğunda kullanabileceğiniz elektrikli siperlik bulunmaktadır.

 • Benzinli ve hibrit motor seçeneği

  Hibrit ve benzinli motor seçeneği, etkileyici donanım özellikleri ve F SPORT gibi çok çeşitli seçenekleri ile tam istediğiniz RX'i oluşturabilirsiniz.

NX İLE TANIŞIN

Lexus NX'in etkileyici ve akıcı çizgileri ile bir çağdaş sanat eseridir. Tam Hibrit deneyimi, etkileyici donanımlar ve çeşitli opsiyonlar sunan NX'i gerçekten tam anlamıyla yaşam tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirilebilirsiniz.


 

 
  2017 lexus nx key features
 • Crossover performansı

  Kompakt MacPherson ön süspansiyon ve gelişmiş çift salıncaklı arka süspansiyona sahip olan NX, üstün yol tutuşu, sedanlardakine benzer viraj alma kabiliyeti ve düz yolda mükemmel sürüş dengesi sağlar.

 • Lüks iç döşeme

  Araç içerisinde farklı yüzeylerdeki döşeme kalitesinin yanında, akla gelmeyebilecek düşünceli ayrıntılar gözünüze çarpacaktır. El yapımı Shimamoku ahşap kaplamalar veya 8 yönlü ayarlanabilir elektrikli deri koltuklar estetik zevkinize eşlik edecek.

 • F SPORT donanımı

  Daha dinamik bir sürüş için NX F SPORT modellerinde Adaptif Değişken Süspansiyon, 18 inç alaşım jantlar ve deri spor koltuklar bulunmaktadır.

 • Akıllı güvenlik

  Lexus Safety System+ sezgisel sürücü bilgileri, ileriyi daha iyi görme imkanı, tehlike ve çarpışma risklerini anında bildirme ve acil durumlarda kendi kendine fren yapma gibi özellikler sunar.

 • Esnek iç hacim

  60:40 oranında katlanabilen pratik arka koltuk çoğu NX modelinde standart olarak sunulur. Bu özellik büyük eşyaların kolayca araca yüklenebilmesini sağlar.

 • Benzinli ve hibrit seçeneği

  Hibrit ve benzinli motorlar, etkileyici donanım özellikleri ve F SPORT gibi çok çeşitli seçenekleri ile tam istediğiniz NX'i oluşturabilirsiniz.

 • Hibrit Performansı

  En yeni Lexus Hybrid Drive sistemine sahip olan NX 300h, inanılmaz derecede sarsıntısız ve sessiz çalışır. Canlı bir performans sunar ancak aynı zamanda bu büyüklükte bir crossover için son derece düşük yakıt tüketimi vardır.

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ MODELLER