lexus make your mark hero

LEXUS HABERLERİ

İZİNİZİ BIRAKIN

Lexus çok sayıda ödül alan müzik prodüktörü Mark Ronson ile yeni LC'nin lansmanı için yeni bir işbirliğine girdiğini açıkladı. Yeni araç Lexus'un en üst düzey coupé modeli ve "Make Your Mark" (İzini Bırak) adlı kampanya ile lüks marka için yeni bir dönemi başlatıyor.
Ronson ile yapılan işbirliği, Lexus'un müzik, sanat ve teknoloji alanlarında harika deneyimler yaratma tutkusunu sürdürüyor. 2015'teki Jude Law ile gerçekleştirilen "The Life RX" kampanyasını devam ettiriyor. Katılımlı bir sinema filmi şeklinde gerçekleşen bu kampanyada, katılımcılara kendi film yıldızı tarzları ile sürücü koltuğuna oturma fırsatı verilmişti.

MARK RONSON

Önümüzdeki altı ay boyunca Make Your Mark kampanyası tüketici ve hayranlara heyecan verici içerikler ve harika deneyimleri görme şansı verecek.

Kampanya hakkında konuşan Mark Ronson şöyle dedi: "Her zaman yenilikçi ve stüdyo içinde ve dışında benzersiz düşünen kişiler ile birlikte çalışmayı severim. Lexus bu kampanya konsepti ile benimle iletişime geçtiğinde ve yeni LC'yi gördüğümde bu bana yeni ve heyecan verici göründü. Müziği kullanarak bu araç ile ilgili ilham verme ve bir deneyim oluşturma fikrini çok sevdim."

LEXUS LC

LC coupe'nin tasarımı, LF-LC konsept araca gerçekten sadık kalıyor. Her iki araç da EyesOn Design ödülünü aldı. LC, Lexus'ta sürekli gelişim halindeki araç geliştirme kültürünün bir simgesi. Bu yaklaşımda tasarım ve mühendislik ekipleri arasında işbirliği yaparak tüm beklentileri aşan çarpıcı bir araç üretmek teşvik ediliyor.

Lexus ve Mark Ronson arasındaki işbirliği hakkında yorum yapan Lexus Avrupa Başkanı Alain Uyttenhoven şöyle diyor: "Mark Ronson son on yılın en popüler şarkılarından bazılarında payı olan efsanevi bir müzik prodüktörü. Lexus LC, Lexus için yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyor. Bu dönemde mühendislik ile tasarım arasında daha fazla sinerji yaratmaya çalışacağız. Bu işte Mark'tan daha iyi biriyle çalışamazdık. O inanılmaz performansları ve ortak çalışmaları ile müzik dünyasına ciddi katkılarda bulunan biri."