KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN LEXUS HYBRID

İŞ DÜNYASI İÇİN HYBRID

Doğaya saygılı, tasarruflu ve inovatif lüks. İşiniz kadar yüksek performanslı ve dizele göre daha akılcı bir şirket aracı.

AKILLI SEÇİM

Üstün yakıt verimlilği, ileri teknoloji sürücüyü destekleyen sistemler ve Takumi tasarımı ve zanaatkarlığının tadını sadece bireysel sürüşlerinizde çıkarmak zorunda değilsiniz. Lexus'un kendi kendini şarj eden hibrit teknolojisi, Lexus performansı ve inovasyonu ile bir araya gelince her işletme için akılcı bir çözüm olmaktadır.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  İŞ DÜNYASI İÇİN HİBRİT

  EMİSYONLARI DÜŞÜRMEYE HER DAİM HAZIR.

  Lexus'un hibrit ürün gamı, firmanızın karbon ayakizini azaltmaya yönelik bağlılığını güçlendirmenin akıllıca bir yoludur. İnovatif teknolojilerimiz sayesinde zararlı emisyonları azaltarak hem yerel hem de küresel kirliliğin düşürülmesine yardımcı oluyor, şehrinizde daha temiz bir hava solumanızı sağlıyoruz.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  İŞ DÜNYASI İÇİN HİBRİT

  EKONOMİK TASARRUF İÇİN HER DAİM HAZIR.

  Lexus Hybrid yenilikçi teknolojisi ve kanıtlanmış yakıt tasarrufu ile verimsiz tüketimleri engelleyerek maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olur.

  Lexus'un kendi kendini şarj edebilen hibrit teknolojisine sahip olmanın tek tip yakıt kullanan araçlardan birine sahip olmaya göre hiçbir dezavantajı olmadığı gibi, yanında avantajlar da getirmektedir. Lexus'un üstün dayanıklılığının keyfini çıkartırken, hiçbir ekstra bakım masrafı ödemezsiniz ve aracınızı her bakıma götürdüğünüzde aracınızın hibrit aksamı detaylı bir kontrolden geçer.

  Hibrit teknolojisi sadece yakıt tasarrufu getirmez, aynı zamanda şirketinizin yılsonu karlılığına da fayda sağlar. 3 yıllık kullanım sonunda, hibrit araçlar hem şirket hem de kişisel vergilerinizde ekstra avantajlar sağlayabilmektedir.

  Lexus Hybrid firmanız için mükemmel bir yatırım olabilir.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  İŞ DÜNYASI İÇİN HİBRİT

  SÜRÜŞ PERFORMANSI İÇİN HER DAİM HAZIR

  Nereye gidersiniz gidin, stiliniz de sizinle birlikte gelsin. Çift güç kaynağı bulunan araçlarımız, size yolda süratli ve kendinden emin bir sürüş sağlarken, uzun yolculuklarda ise daha konforlu ve yorucu olmayan bir tecrübe yaşatacak.

  Lexus'un kendi kendini şarj edebilen hibrit araçlarında uyguladığımız yakıt tasarrufu odaklı yaklaşımımız sayesinde size daha sakin ve sessiz bir kabin sunuyoruz - ve tüm bunları Takumi Zanaatkarlığının titizliğinden ödün vermeden yapıyoruz.

  İster sonucu önemli bir toplantıya gidiyor olun, ister düşünmek için sessiz bir yer arıyor olun, yenilenmiş ve harekete geçmeye hazır olacağınızdan emin olabilirsiniz.

ÜRÜN GAMINI KEŞFEDİN

İşiniz için Lexus'un hiçbir lüks araç üreticisinde olmadığı kadar geniş kendi kendini şarj edebilen hibrit ürün gamıyla tanışın.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

LEXUS HYBRID

LÜKSÜN YENİ HALİ

Sanatkar ustalık sadece bir varış noktası değildir, bizim mutlak kaliteye ulaşma yaklaşımımızın temelini oluşturur. Takumi ustalarımız kusursuz ve perfrmans odaklı şasinin şekillendirilmesinden, iç bölmelerin el ile üretilmesine kadar üretimin her aşamasında geleneksel tekniklerle modern teknolojiyi harmanlarlar ve bu sayede kusursuz bir otomobil yaratırlar.

Akıllı güvenlik sistemlerimiz, Lexus Safety System+ ve Lexus Safety System+ A, yoldayken size en üst seviye kontrol, güven ve konfor sağlamak amacıyla yolu ve sürücüyü gözlemler, teknoloji harikası ve yenilikçi sürücü destek sistemleri sağlar.