concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

SENSE-WEAR

Sense-Wear, insan duyularının kullanımına ağırlık veren bir giysiler ve aksesuarlar koleksiyonudur. Birincil amaçları, hislerimiz konusundaki farkındalığımızı tetikleyip artırırken, onları nasıl kullanacağımız konusunda bize yardımcı olmaktır. Bazı Sense-Wear öğeleri fiziksel algıları azaltmak için tasarlanırken, bazıları da keskinleştirmek için tasarlanmıştır.

Squeeze-me, duygusal bir acil durumda kullanılmak üzere tasarlanan çok amaçlı bir eşarptır. Normalde başın etrafında dolanan eşarbın elastik malzemeleri, giyen kişide sıcak bir sarılma hissi uyandıracak düşük vücut basıncı oluşmasını sağlayacak biçimde vücudu sarar.

Shake-me tatmak, dokunmak ve sallamak için bir kolyedir. Birçok eklenti, farklı doku ve tatlar kazandırır. Farklı tatları ve farklı dokunsal deneyimleri (özellikle gözler kapalıyken) kavrama konusunda eğitim amacıyla kullanılabilmesi açısından çok hisli çocuk oyuncaklarını hatırlatıyor.

Pump-me ceketi, giyen kişiyi istenmeyen dış hislerden korumak ve serbest bir kişisel alan oluşturmak için kullanılabilecek bir şişirilebilir cihaz barındırıyor.

Pull-me, hoş hatıraları ve rahatlama hissini hatırlatan tanıdık koku ve duyulardan oluşan aromatik bir eşarptır. İçeri çekilebilir uzantılarına kokular, numuneler veya küçük nesneler koyulabilir.

Hold-me, giyen kişinin sesle ilgili özelliklerini vurgulamaya yardımcı olacak biçimde ses çıkaran kapüşonlu bir yağmurluktur. Hareketlere karşılık olarak ses yayan müzikal parçalarla kaplı yağmurluktaki iki adet dahili süper kulaklık, giyen kişinin bu yeni ve beklenmedik seslere kulak vermesine yardımcı oluyor.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN