concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

LEXUS KISA FİLMLERİ

THE 3RD ANNUAL
LEXUS SHORT FILMS SERIES

FOR THE THIRD LEXUS SHORT FILMS SERIES, LEXUS AND THE WEINSTEIN COMPANY CROWDSOURCED DIRECTOR SUBMISSIONS FROM THE FILMMAKING COMMUNITY WORLDWIDE. THE THEME FOR THIS SERIES IS “ANTICIPATION”, A PROVOCATIVE AND NUANCED THOUGHT-STARTER PROVIDING FILMMAKERS AN INNOVATIVE PLATFORM FOR THEIR IMAGINATIONS. THE FOUR SELECTED FILMMAKERS WILL BE INVITED TO INTERPRET THE MEANING FOR THEIR OWN NARRATIVE AND TO TELL A STORY BASED AROUND THEIR VISION.

LEXUS KISA FİLMLERİ 2014

LEXUS VE THE WEINSTEIN COMPANY, İKİNCİ "HAYAT İNANILMAZ" LEXUS KISA FİLMLERİ SERİSİNDE İKİ YENİ KISA FİLMİN PRODÜKSİYONUNDA İŞBİRLİĞİ YAPTI. BU YAZ NEW YORK VE LOS ANGELES'TA GALALARI GERÇEKLEŞTİRİLEN VE DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA SAYISIZ FİLM FESTİVALİNDE GÖSTERİLEN FİLMLER ARTIK İNTERNETTEN İZLENEBİLİYOR. YÖNETMENLER SATSUKI OKAWA, KEN OCHIAI VE JON GOLDMAN, KENDİ "HAYAT İNANILMAZ" YORUMLARINI ORTAYA KOYARKEN AKTRİS KATIE HOLMES VE YÖNETMENLER JUSTIN CHADWICK, SIMON CURTIS, ANTOINE FUQUA, VE PHILLIP NOYCE GİBİ FİLM DÜNYASININ ÜNLÜ YILDIZLARINDAN EĞİTİM ALDI.

LEXUS KISA FİLMLERİ

HER LEXUS KULLANIŞINIZDA, EŞSİZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİYLE GERÇEKTEN İNANILMAZ BİR DENEYİM YAŞAMANIZI İSTİYORUZ. LEXUS OLARAK BUNA "HARİKA OLANI YARATMAK" DİYORUZ. HEYECAN VERİCİ MARKA FELSEFEMİZİ DESTEKLEMEK İÇİN YAKIN ZAMANDA İZLEYİCİLERE BENZER İLHAMLAR VERMEK İÇİN BİR DİZİ KISA FİLM ÇEKMEK ÜZERE DİNYACA ÜNLÜ WEINSTEIN ŞİRKETİYLE YAKIN TEMASA GEÇTİK. TÜM KÜLTÜRLERDEN İNSANLARA ULAŞMAK VE ONLARI BİR ARAYA GETİRMEK İÇİN 5 YENİLİKÇİ YÖNETMEN, HER BİRİ YAŞAMI BENZERSİZ BİÇİMDE HARİKA BİR DENEYİM OLARAK İFADE EDEN 5 DENEYİM TASARLADI.

LEXUS BRAND

HAREKETİN KARMAŞIKLIĞINI VE GÜZELLİĞİNİ KEŞFEDEN BİR DİZİ İDDİALI PROJEMİZDEN İLKİ 'ADIMLAR' PROJEMİZ İLE BAŞLIYOR. ADIMLAR, ŞEHRİN İÇİNDE GEZİNEREK ÖZEL BİR ŞEYLER ARAYAN, NORMAL BOYUTLARIN ÜSTÜNDE BİR İNSAN FİGÜRÜNÜN HİKAYESİ.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN