concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

KEN OCHIAI

"OPERATION BARN OWL" ORTAK YAZARI

Liseden mezun olduktan sonra memleketi Tokyo'dan ayrılan Ken, ABD'de gitti. Ochai, 2006'da USC Sinema Sanatları Fakültesi'nin prodüktörlük bölümünden mezun oldu. 2008 yılında ise Amerikan Film Enstitüsü Konservatuarı'nın yönetmenlik yüksek lisansını tamamladı.

Şimdiye dek 30'u aşkın kısa film, reklam filmi ve müzik videosunda imzası bulunan Ochiai'nin eserleri arasında Amerika Yönetmenler Birliği'nden Jüri Ödülü'nü kazanan "Half Kenneth" ve Heartland Film Festivali'nde Kristal Ödül sahibi olan "Frog In The Well" bulunuyor. Ken, film yapımcılığındaki başarıları nedeniyle USC'den Genç Mezun Ödülü'ne layık görüldü.

Ochiai'nin yönettiği üç uzun metrajlı filmden biri, 2013 sonbaharında bazı Asya ülkelerinde gösterime çıkan "Tiger Mask." Efsanevi bir Japon çizgi roman dizisinden uyarlanan film, Oscar ödüllü "Departures" filminin prodüktörü Toshiaki Nakazawa'nın prodüktörlüğünde gerçekleşti.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN