concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

LEXUS HİZMETLERİNDE YENİ YAKLAŞIM

Lexus olarak, “harika olanı” üretmeye inanıyoruz. Bu durum araçlara gösterdiğimiz özenin yanı sıra servis ve satış sonrası programlarımızda da görülmektedir. Lexus Satış Sonrası aracınızın ömrü boyunca birinci sınıf bir deneyim sağlar, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için en yüksek standartta servis hizmeti ve hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunar.

Lexus araçları harika bir “Omotenashi” (Japon misafirperverlik ruhu) deneyimi sağlamak için dünyanın en gelişmiş teknolojilerine sahiptir. Benzersiz araç üretimi yaklaşımımızı yansıtarak, her müşteriye evimize gelen bir misafir gibi davranmayı amaçlarız. Bu birinci sınıf hizmet felsefesi, örneğin en ufak bir lekesi bile olmayan atölye zeminleri ve ücretsiz araç yıkama hizmeti gibi ayrıntılar içermektedir.

Her yeni Lexus’u teslim ettikten sonra, aracınıza özen göstermekle siz müşterimize özen göstermek bizim için aynı şeydir. Yetkili Lexus bayileri, en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini sunmaya odaklanmıştır. Konforlu müşteri salonumuzda kahvenizi içerken veya internette gezinirken haberleri izleyebilirsiniz. Bu sırada teknisyenlerimiz en kısa sürede yolunuza dönebilmeniz için en yüksek verimle görevlerini yerine getirecektir.

rc f side

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN