concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

DİLARA KOÇAK,LEXUS İLE İYİ YAŞAMIN SIRLARINI ANLATTI

dilara kocak 01

Müşterilerine sadece lüks otomobiller değil aynı zamanda bir yaşam tarzı sunan Lexus, Maslak’ta yer alan Showroom’unda farklı organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ve Oggusto’nun kurucusu Özlem Güsar tarafından düzenlenen “İyi Yaşam” seminerine Lexus da eşlik etti. Otomobil ve insan bedeninin benzer özelliklerinin vurgulandığı seminere ev sahipliği yapan Lexus, birbirinden özel konukları Maslak Showroom’unda ağırladı.

dilara kocak 02

İnsan vücudu, sağlığı ve sağlıklı beslenme konularında önemli bilgilerin sunulduğu seminerde Dilara Koçak sağlıklı yaşam üzerine önemli ipuçları paylaşırken, Özlem Güsar ise Lexus otomobillerin insana ve insan sağlığına verdiği öneme dikkat çekti.

dilara kocak 03

Omotenashi felsefesi ile -Japon misafirperverlik anlayışıyla- hizmet veren Lexus’un çevreye ve insan sağlığına verdiği önemin vurgulandığı seminerde, markanın öncü hibrit teknolojisi de anlatıldı. Kendi kendini şarj etme özelliğine sahip Lexus’un Hibrit Teknolojisi sayesinde sessiz, çevreci ve huzurlu bir sürüş sağlayan Lexus, sıra dışı otomobiller üretmeyi başarıyor. Lexus otomobillerinin çevreci olmasının yanı sıra “anti-aging” özelliğine sahip kliması, Shiatsu masajı yapan konforlu koltukları gibi insana değer verdiğini gösteren özelikleri seminerde büyük ilgi gördü.

dilara kocak 04

Lexus’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen bu özel organizasyona katılanlar arasında Meral Yazıcı, Siren Ertan, Ahu Orakçıoğlu, Berrin Okçu, Sibel Kerimoğlu, Beste Yurttaş ve Hülya Eltemur gibi isimler de yer aldı.

dilara kocak 05

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN