concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

Lexus İkinci Elde de En İyi Marka Seçildi

Lexus Ikinci El 01

Amerika’da müşteri memnuniyeti araştırmalarında 11 yıl birinci sırada yer alan ve 5 yıldır üst üste en sorunsuz marka unvanını koruyan Lexus, İkinci El’deki yüksek memnuniyetini de kanıtladı. İngiltere’de Auto Express’in gerçekleştirdiği araştırmada, En İyi İkinci El Markası olarak Lexus tercih edildi.

Yüksek üretim kalitesiyle öne çıkan Lexus, dünya çapında ün yapmış dayanıklılığı ve sorunsuzluğuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Premium üretici Lexus'un aldığı ödüller, otomobillerinin kalitesini ve müşteri memnuniyetini açıkça yansıtmayı da sürdürüyor. Gerçek kullanıcıların katıldığı araştırma sonuçlarına göre; yüksek memnuniyet oranıyla IS Sedan, RX SUV ve CT 200h hatchback modelleri zirvede yer alıyor. Bu araştırma, Lexus markasının her modelinde kalite ve dayanıklılık konusuna ne kadar önem verdiğini de bir kez daha kanıtlıyor.

Lexus Ikinci El 02

Türkiye’de de yüksek ikinci el değerine güvenen Lexus, başlattığı “Geri Alım Garantisi” programı ile bunu daha ileriye taşıyor. Lexus markasının ikinci el değerini koruduğunun bir garantisi olan bu hizmet, tüm modellerin araç kullanımına ve yılına bağlı olarak müşteri talep ettiğinde belli bir oran değerinde geri alınmasını kapsıyor. Lexus’un memnuniyetini artıran bir etken olarak da, Türkiye’nin her yerinde bulunan 60’a yakın Satış Sonrası Hizmet noktası dikkat çekiyor.

Lexus Ikinci El 03

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN