concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

Lexus Maslak 5 Yıldızlı Müşteri Deneyimi Sunuyor

Lexus Maslak Yildizli Musteri Deneyimi 01

Lexus Maslak 5 Yıldızlı Müşteri Deneyimi Sunuyor

Sadece bir otomobil değil bir yaşam tarzı markası olan Lexus’un Türkiye pazarına giriş yaparak 2016 yılında açtığı Maslak showroomu, yüksek hizmet kalitesiyle sürekli olarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Lexus Maslak Yildizli Musteri Deneyimi 04

Lexus Avrupa tarafından yapılan değerlendirmelerde, Lexus Maslak showroom’u en yüksek puan olan 5 yıldızı alarak, Avrupa’daki en iyi Lexus bayileri arasına girdi. Müşteri karşılama ile başlayan, ağırlama, showroom deneyimi, test sürüşü ve müşteri takibini de kapsayan tüm süreçlerde en iyi performansı gösterdi. Japon misafirperverlik anlayışı Omotenashi felsefesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunan Lexus Maslak showroomu, Lexus standartlarını birebir yerine getirerek müşteri memnuniyetindeki kusursuzluğu temsil eden bu başarının sahibi oldu.

Lexus Maslak Yildizli Musteri Deneyimi 05

Üretimden satışa, satıştan satış sonrasına kadar tüm aşamalarda müşterinin daima yanında olan Lexus, müşterilerini her zaman evlerine gelen bir misafir olarak ağırlamayı kendine amaç ediniyor. Bu eşsiz müşteri ağırlama anlayışına sahip olan Lexus Maslak da shoowroomunu ziyaret müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Lexus Maslak Yildizli Musteri Deneyimi 06

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN