concept cars

KONSEPT
OTOMOBİLLER

Lexus konsept otomobilleri geleceğin tasarımları konusunda merak uyandıran kesitler sunuyor.

Dizayn İnavosyonu

DIZAYN
INAVOSYONU

Lexus’un dizayn ve inovasyon anlayışını inceleyin.

Hibrit Otomobiller

HIBRIT
OTOMOBILLER

Lexus Hybrid: Elektrikli motor ve benzinli motorun akıllı buluşması

lexus showroom

LEXUS
SHOWROOM

Lexus showroomlarımız hakkında detaylı bilgi alın

MAKALELERE GERİ DÖN

LEXUS, 2015 MİLANO TASARIM HAFTASINDA "EN EĞLENCELİ" ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Milan design week

MİLANO TASARIM ÖDÜLÜ YARIŞMASINDA "EN EĞLENCELİ" ÖDÜLÜNÜ LEXUS KAZANDI.

Lexus, dünyanın en büyük tasarım etkinliği olan Milano Tasarım Haftası'ndaki "Lexus - Duyuların Yolculuğu" adlı sergisiyle Milano Tasarım Ödülü Yarışması'nda "En Eğlenceli" ödülünü kazandı. Lexus, bu ödülü kazanan ilk otomobil üreticisi.

Elita kültür derneği tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Milano Tasarım Ödülü, Milano Tasarım Haftası'nın en iyi sergilerine özel tek resmi ödüldür. Milano Tasarım Haftası en iyi genel sergileri ve bireysel kazananları beş kategoride değerlendirmektedir (Eğlenceli, Teknoloji, Ses, Etki, E-ticaret). Kazananlar, Milano Tasarım Haftası kapsamında şehrin çeşitli bölgelerinde ürün sergileyen katılımcılar arasından seçilir.

Sergi, uluslararası ölçüde beğeni gören iki sanatçı tarafından tasarlanmıştır: mekan tasarımcısı Philippe Nigro ve duyuların yolculuğuna lezzet deneyimi ekleyen şef Hajime Yoneda. Çok farklı sanatçıların işbirlikçi yaklaşımı birçok ziyaretçide tam anlamıyla derin izler bırakan eşsiz bir deneyim sundu.

Serginin iki dakikalık etkileşimli sanal gezinme videosuna aşağıdaki adreste yer alan Lexus International web sitesinden ulaşabilirsiniz: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

Size en iyi deneyimi sunmak için sitemizde çerez uygulaması bulunmaktadır. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam ederseniz çerez kullanımımız devam edecektir. Teşekkür ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN