2018 lexus ownership driving2

GARANTİ

GARANTİ EXTRA

GARANTİ EXTRA AVANTAJLARI

Sertifikalı Lexus uzmanlarımız, en ekonomik şekilde aracınızı en iyi koşulda korumaya odaklanmaktadır. Tüm Lexus onarımları özel arıza teşhis araçları, ekipmanlar ve orijinal Lexus yedek parçaları kullanan eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir.

Kapsamlı garanti planı seçenekleri ile yaşam tarzınıza en uygun uzatılmış garanti paketini sunabiliriz. Garanti Extra, aracınızın 2. El değerini de pozitif etkilerken, 5 veya 6 yıl boyunca aracınızı kullanırken daha güvenli olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kilometre sınırı olmaması özellikle yüksek kilometre yapan araçlar için düşünülmüştür. Egzoz sistemi garantisinden akü garantisine kadar her türlü konuda içinizin rahat olmasını sağlar ve Lexus'unuzu mümkün olduğunca uzun bir süre keyifle kullanma özgürlüğü sunar.

    warranty key features benefits
 • SÜRERKEN İÇİNİZ RAHAT OLSUN

  Tüm poliçelerimizde yolda içinizin rahat olması için Türkiye içinde arıza kurtarma hizmeti ile Lexus Yol Yardım sunulmaktadır.

 • MOT KAPSAMI

  Yıllık MOT kontrolünüz ile ilgili kapsamlı bir koruma için pahalı onarım ve değişimlere karşı kendinizi koruyun.

 • LEXUS ONARIMI

  Tüm bakım işlerinizin aracı en ufak ayrıntısına kadar tanıyan ve orijinal Lexus yedek parçaları ile çalışan yetenekli teknisyenler tarafından yapılacağından emin olabilirsiniz.