2019 lexus es hybrid hero

YENİ ES

CESUR VE YENİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN HAZIR OLUN.

Tasarım, lüks, sürüş konforu ve inovatif teknolojide radikal değişikliklerle dolu eşşiz bir deneyimin tadını çıkarın.

CESUR VE YENİ BİR GÖRÜNÜM İÇİN HAZIR OLUN.

Cüretkar provakatifliği ile, heyecan verici yeni Lexus ES, üst düzey sedanlarla ilgili tüm önyargıları yıkıyor. Tasarımına getirilen yeni bir yaklaşımdan faydalanarak, ES'yi daha alçak, daha geniş ve daha şık bir hale getirdik. Baştan çıkarıcı coupe benzeri silüeti ve amiral gemisi bir sedanın iç mekan hacmi ve zerafetini taşıyan ES, şıklık ve rahatlığı tek bir olağanüstü araçta sunuyor.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Radikal yeni tasarım.

  Şasisinde yapılan geliştirmeler sayesinde, ES zarif bir yandan görünüm, daha geniş bir duruş ve düşük ağırlık merkezi sunar. Bunlara ek olarak, şık coupe benzeri çatı hattı sayesinde yolcularına sınıfında lider bir bacak mesafesi ve iç hacim sunar.

 • 4. nesil hibrit sistemi

  Şehirde seyrederken, yenilikçi Kendi Kendini Şarj Edebilen Hibrit sistemi sayesinde, aracınız sıkça elektrikli araç moduna geçecek ve bu sayede emisyon üretmeyeceksiniz.

 • Sürücü Odaklı Kokpit

  Ön Cama Yansıtmalı Gösterge sayesinde, sürücü sadece kokpite odaklanabilir. Sürüş Modu Seçme düğmesi ise, sürücünün pozisyonunu değiştirmeden erişebileceği bir yere konumlandırılmıştır. Bu sürüş pozisyonu yorulmayı azaltır ve koltuğunuzda tamamen güvende hissetmenizi sağlar.

 • Yeni Kokpit Alanı

  Gelişmiş HMI (İnsan Makine Arayüzü) işlevi, sezgisel ve kolay kullanım sunan estetik bir tasarımı, birbiriyle entegre çalışan ekranlar ve size özel kişiselleştirme seçenekleri ile birlikte sunar.

 • Hadori'den ilham alan tasarım.

  "Takumi" ustalarımız, koltuklardaki dikişlerden, Japon Hadori kılıcından ilham alan keskin ve karşı konulmaz F Aluminyum kabin süslemelerine kadar üretim sürecinin her aşamasını kontrol eder.

 • Üstün Güvenlik

  Güvenli bir yolculuk için ES'yi gece yaya algılama, bisiklet algılama, şerit takip asistanı ve iki kademeli adaptif uzun huzme far sistemi sistemi içeren en yeni "Lexus Safety System +" ile donattık.

 • Dinamik Radar Hız Sabitleme Sistemi

  Hız Limiti olmayan ve Trafik İşareti Algılama Asistanı desteğiyle gelen Dinamik Radar Hız Sabitleme Sistemi, sürücüye önündeki araç ile güvenli mesafeyi korumasına yardımcı olur. Yolun açık olması durumunda ise ES otomatik olarak önceden belirlenmiş hızına çıkar.

 • ES F SPORT

  Standart AVS, iki renk seçeneği, ön ve arka sönümleyiciler, arka spoyler, 19 inç jantlar, çapraz görünümlü siyah iç döşemeler ve alüminyum parçalardan oluşan ek seçenekleri keşfedin.

Next steps

ÜRÜN GAMIMIZDAKİ DİĞER MODELLER