1. ARAÇ MODELLERİ
  2. LBX
Ne aramıştınız?

TARZINIZI YANSITIN

LBX ATMOSFERİNİZİ KEŞFEDİN

Birbirinden farklı yaşam tarzlarına ve kişiliklere uyacak şekilde tasarlanan LBX'in farklı versiyonlarını tercih edebilirsiniz. Atmosfer olarak adlandırılan LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION ve LBX COOL'un her biri farklı dış renklere ve iç tarzlara sahip.

arrow right
arrow left
  • LBX ELEGANT

  • LBX RELAX

  • LBX EMOTION

  • LBX COOL

BUNDAN SONRA NE YAPMAK İSTERSİNİZ?

SIK SORULAN SORULAR

  1. All

Evet.

Lexus Kendi Kendini Şarj Eden Hibritler, benzin ve elektrik gücünü bir araya getirerek harici şarj ihtiyacı olmadan sürekli hazır olmayı sağlar. Sistem, Lexus'un ileri teknoloji ve sürdürülebilir sürüşe olan bağlılığını somutlaştırarak, hareket halindeyken veya frenleme sırasında bataryanın sürekli şarj olmasıyla her türlü koşulda verimliliği optimize eder.

Lexus ürün gamında kompakt SUV, orta ölçekli SUV’ların altında konumlandırılan daha küçük SUV kategorisini temsil eder. Kompakt SUV’lar, eğlenceli ve çevik sürüş tarzı sayesinde popüler bir otomobil seçimidir.

LBX 2,580 mm aks aralığı üzerine tasarlanmıştır. 4,190 mm uzunluğa, 1,825 mm genişliğe ve 1,545 mm yüksekliğe sahiptir.

LBX, "Lexus Breakthrough Crossover" isminin kısaltmasıdır.

Evet. LBX, “Hey Lexus” yerleşik sesli asistanı içeren 9.8 inç’lik dokunmatik ekran üzerinden çalıştırılan en yeni multimedya sistemi ile donatılmıştır.

Evet. Akıllı telefon entegrasyonu, Apple CarPlay için kablosuz veya kablolu bağlantılar kullanılarak gerçekleştirilebiliyor.

Evet. Akıllı telefon entegrasyonu, Android Auto için kablolu bir bağlantı kullanılarak gerçekleştirilebiliyor.

LBX, kişiliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak dört farklı atmosferle sunuluyor. ELEGANT'ın sofistike inceliği, RELAX'ın zamansız tasarımı, EMOTION'ın canlandırıcı tarzı ve COOL'un kendine has duruşu arasında tercih yapabilirsiniz.