LC Convertible Hero Image

LC

YENİ LC CONVERTIBLE

İster güneşli bir sahil yolunda, ister etkileyici bir dağ geçidinde sürün, yeni Lexus LC Convertible üstü açık aracınızla benzersiz bir lüks hissi ve üstün V8 gücünü sunar.

CAZİBENİN İKİ FORMU

LC Convertible tasarım ekibi iki zorlu görevle karşı karşıyaydı: Tavanı hem açıkken hem de kapalıyken dünyanın en güzel üstü açık aracını geliştirmek.

EXPERIENCE THE LC CONVERTIBLE

Gösterilen model ürün gamını tam olarak yansıtmayabilir.

    Parallax Image 1 LC Coupe Beauty

ÖZELLİKLER

TÜM ÇİZGİLER VE KIVRIMLARDA LC COUPÉ'NİN GÜZELLİĞİ

LC Convertible'ın yumuşak tavanı, LC coupé'nin zarafetine sahiptir. Destekleyici şasi özenle gizlenmiştir. Tavan, açıldığında aracın çizgilerini mükemmel bir şekilde tamamlayan estetik şekilli arka kapağın altına katlanır.

Lexus Tasarımı hakkında daha fazla bilgi

    Parallax Image 2 Nothing is Crafted Like a Lexus

ÖZELLİKLER

LEXUS GİBİ ÜRETİLEN BAŞKA BİR ARAÇ YOKTUR

Shinkansen hızlı treniyle Tokyo'dan iki saat uzakta bulunan Motomachi fabrikasında, gelmiş geçmiş en önemli süper otomobillerden biri olan Lexus'un LFA aracı elle üretilmiştir. Artık bu tesiste yeni LC Convertible da üretilmektedir

Lexus İşçiliği hakkında daha fazla bilgi

    Parallax Image 3 Awesome V8 Power

ÖZELLİKLER

ÜSTÜN V8 GÜCÜ

LC Convertible'ın 5 litre V8 benzinli motoru, Takumi ustaları tarafından elle ayarlanarak inanılmaz bir sürüş deneyimi, sonu gelmeyecekmiş gibi hissedilen bir hızlanma ve güç sunar. 24 saatlik Nürburgring yarışında sınırlarına kadar test edilen motor, gücünü yakın dişli oranına sahip Direct Shift 10 ileri vitesli otomatik şanzıman üzerinden aktarır.

Lexus Performansı hakkında daha fazla bilgi

    Parallax Image 4 Imaginative Climate Technology

ÖZELLİKLER

YARATICI KLİMA TEKNOLOJİSİ

İster Alp Dağları'nda, ister rüzgarlı bir sahil yolunda sürün, yeni LC Convertible'ın Lüks Klima sistemi tavanı indirip kaldırdığınızda iklime uyum sağlar. Tavan aşağıdayken hızlandığınızda da kabin sıcaklığını otomatik olarak artırır.

Lexus Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

ÖZELLİKLER

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Yeni LC Convertible'ın direksiyonuna geçtiğinizde, üretilmiş en güvenli araçlardan birini sürdüğünüzü bilmek size güven verecektir. Araçtaki en yeni Lexus Safety System + sürümü arkadan çarpışmaları, şeritten yanlışlıkla ayrılmayı ve yayalar ile çarpışmaları engeller.

Lexus Safety System + hakkında daha fazla bilgi