TAMAMEN YENİ UX

CROSSOVER'DA YENİ UFUKLAR

Tamamen yeni Lexus UX, daha önce çıkmış olan her şeye meydan okuyor. Cesur tasarımı, belirgin bir gücü ifade eder. Zarif bir şekilde tasarlanmış yüzeyleri, hem şık hem de dinamik bir karakter sunar.

UX İLE TANIŞIN

Lexus'a özgü ön panjura sahip olan ön tasarımından, sportif siluete sahip çekici arka tasarıma kadar yeni UX, crossover konseptine cesurca yeni bir yaklaşım getiriyor. İç ve dış arasındaki sınırların sorunsuz bir şekilde bağlandığı Japon mimarisi ‘Engawa'ya dayanan bir tasarımla iç mekan da heyecan verici, Sürücü odaklı bu ortamda kendinizi evinizdeymiş gibi mükemmel hissedeceksiniz.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Hatchback tipi yol tutuşu

  Modern bir crossover aracın yola hakim oturma konumu ve üstün görüş kabiliyetinden yararlanın. UX, yere yakın ağırlık merkezi ve rijit platformu ile bir SUV'dan beklemeyeceğiniz hassas sürüş dinamiklerini sunmaktadır. Tekerlek davlumbazı ve arka lambaların tasarımına belli belirsiz bir şekilde entegre edilmiş olan benzersiz aerodinamik dengeleyiciler, yüksek hızda ve yandan rüzgar geldiğinde dengeyi artırarak bunu daha da iyileştirmektedir.

 • Üstün işçilik

  Takumi Ustalarımız, en yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak UX'in içinde lüks ve benzersiz bir ortam oluşturdular. Pürüzsüz deri koltuklarda matematik denklemlerine dayanan bir delikli desen ve klasik Japon Sashiko dikiş tekniği kullanılmıştır.

 • Yüksek performans

  UX iki adet en yeni teknolojiye sahip güç aktarma sistemini sunmaktadır. Bunlardan biri, sınıfındaki en iyi yakıt tüketim değerleri ve son derece sarsıntısız ve dinamik performans sunan yeni nesil Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit sistemidir. İsterseniz yüksek yakıt tasarrufu ile erişim kolaylığı ve yüksek performans sunan benzinli motoru da seçebilirsiniz.

 • Yenilikçi teknoloji

  Panoramik Görünüm Ekranı, aracın ve çevrenin 360° üstten görüntüsünü benzersiz bir 10,3 inç ekranda sunarak dört kameradan alınan görüntüleri birleştirir. Qi uyumlu kablosuz şarj cihazı sayesinde kabloların getirdiği sorunlardan kurtulabilirsiniz. Böylece akıllı telefon gibi cihazları şarj cihazının üzerine yerleştirerek şarj edebilirsiniz.

 • Daha fazla güvenlik

  UX, yeni Lexus Safety System+ ile son derece kapsamlı bir güvenlik paketine sahiptir. Buna Yaya Algılama İşlevli Çarpışma Öncesi Sistemi, Şeritten Ayrılma Uyarısı ve Şerit Takip Desteği, Otomatik Uzun Far, Dinamik Radarlı Sabit Hız Kontrolü ve Trafik İşareti Desteği dahildir.


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

YENİ UFUKLAR

UX ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK APLİKASYONU

Yüksek çözünürlükte UX'in iç ve dış görünüşünü her açıdan keşfetmenin keyfini çıkaracak ve yeni UX'in şehir hayatına uyumunu keşfedeceksiniz.

UX'Yİ DENEYİMLEYİN

UX'İ DENEYİN

Yukarıdaki model ürün serisini temsil etmiyor olabilir.


 

 
  2018 lexus ux presales banner

LEXUS UX

LEXUS UX İLE İLGİLİ GELİŞMELERDEN HABERDAR OL

OTHER MODELS IN OUR RANGE