Lexus UX Hero

LEXUS UX

KOMPAKT CROSSOVER DÜNYA PRÖMİYERİ

Yeni SUV modelimiz ile tanışın.

YENİ UFUKLARA AÇILIYORUZ

Lexus UX kompakt crossover, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı. Çekici tasarımı ve hatchbackçevikliği ile UX, lüks şehir yaşamına yeni bir heyecan kazandırıyor.

UX FİLM


 

 
  Lexus UX Key Features
 • SUV TARZI

  Şık ve ayırt edici dış tasarım, güvenli ve ferah bir form ile birleşerek UX'i kendi sınıfında benzersiz kılıyor.

 • GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI

  Kabinin içinde, sürücüye odaklanmış bir kokpit, geniş görüş açısı ve yükseltilmiş sürüş konumu ile birleştirildi.

 • HATCHBACK DURUŞU

  Lexus UX, tamamen yeni platformu sayesinde (GA-C) olağanüstü sağlam bir gövdeye ve düşük ağırlık merkezine sahiptir ve böylece hatchback otomobilin çevikliğini de sunar.

 • LÜKS İÇ MEKAN

  UX'in iç mekanında Lexus'a ait üstün işçilik ve kalite kendisini gösteriyor. UX’deki deri döşemeler üzerinde Sashiko tarzında dikişler kullanılırken, UX’in ön göğüsü de güzel bir dokunsal his veren geleneksel Japon kağıdının dokusundan ilham alıyor. Böylece Lexus, UX ile bir kez daha geleneksel dokuyu yeni tasarımlarla buluşturuyor.

 • KENDİ KENDİNİ ŞARJ EDEN HİBRİT

  Hibrit sürüş beklentilerinizi zorlamaya hazır olun.Yeni, dördüncü nesil hibrit sistemi UX 250h'de yüksek verimli ve daha güçlü bir elektrik motoru ile kendini gösteriyor.

 • 2.0L BENZİNLİ MOTOR

  UX 200'de yeni geliştirilen ve yüksek termal verimliliğe sahip 2.0 litrelik atmosferik benzinli motor, yeni “direct shift CVT” şanzımanla eşleştiriliyor.

 • HİBRİT YA DA BENZİNLİ

  UX, yeni, dördüncü nesil hibrit sistemine sahip UX 250h ve yeni 2.0L atmosferik benzinli motora sahip UX 200 versiyonlarıyla satışa sunuluyor.

 • 
 

 
  Lexus UX Go Beyond

  LEXUS UX

  CROSSOVER'IN ÖTESİNDE

  Öncesinde olan her şeye meydan okuyan yepyeni Lexus UX crossover, cesur kentsel tasarımı karşı konulmaz bir güç ile birleştiriyor. Kaslı çizgileri dinamik duruşunu ortaya koyuyor.

 • 
 

 
  Lexus UX Embrace

  LEXUS UX

  JAPON İŞÇİLİĞİNİ VE TASARIMINI HİSSEDİN

  Tamamen yeni Lexus UX için yaratıcı ekibimiz, dış ve iç tasarım arasındaki geleneksel sınırları ortadan kaldırmak için yola çıktı.

  Takumi Zanaatkarlığı, deri döşemelerdeki Tema, Judo ve Kendo üniformalarını güçlendirmek için kullanılan 'sashiko' tarzındaki dikişler ile devam ediyor. Ek olarak, UX'ün döşeme seçeneklerinden biri, çoğu zaman Japon evlerinde görülen narin kağıt modelini sergiliyor.

 • 
 

 
  Lexus UX Portrait

  LEXUS UX

  GÜÇLÜ VE GÜVENLİ

  UX'in düşük ağırlık merkezi, crossover'İ sürmek için çevik ve eğlenceli hale getiriyor. Güç, iki gelişmiş motor alternatifinde sunuluyor: Yeni geliştirilen ve yüksek termal verimliliğe sahip 2.0 litrelik atmosferik benzinli motorlu UX 200 ve yeni, dördüncü jenerasyon hibrit UX 250h.

  Panoramik Görüş Monitorü ve dünya standartlarındaki Mark Levinson® Premium Müzik sistemi gibi pek çok yenilikçi teknolojiye sahip olan tüm UX modelleri standart olarak Lexus Safety System + ile donatılmıştır. Buna, yaya algılama özelliğine sahip Ön Çarpışma Sistemi de dahildir.

GENEVA PRESS CONFERENCE


 

 
  Lexus UX sign up

LEXUS UX

LEXUS UX İLE İLGİLİ GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN