1. LEXUS SAHİBİ OLMAK
  2. Lexus ayricaliklar dunyasi
Ne aramıştınız?
LEXUS SAHİBİ OLMAK

LEXUS AYRICALIKLAR DÜNYASI

LEXUS AYRICALIKLARINI LEXUS'U OLAN BİLİR

TÜRKİYE'NİN EN YAYGIN PREMIUM SERVİS AĞI

Premium segmentte en geniş satış sonrası servis ağına sahip marka olarak, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için Türkiye’nin her bölgesinde benzersiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Birinci sınıf müşteri hizmetimize ilham veren Japon misafirperverlik ruhu “Omotenashi”ye derin bağlılığımızı yansıtıyor ve tüm müşterilerimize evimize gelen bir misafir gibi davranıyoruz.

 

Sadece Bakımdan Bakıma Servise İhtiyaç Duyan Kalite

Lexus olarak üretimin her aşaması büyük bir titizlikle gerçekleştirilen otomobillerimizin yüksek kalitesinden gurur duyuyoruz. Birbirinden özel modellerimizin, tüm dünyada gerçek kullanıcıların katıldığı birçok kapsamlı araştırmada güvenilirlik ve dayanıklılık ödülleriyle taçlandırılması sorunsuzluğumuzun altını çiziyor. İngiltere'nin saygın yayınlarından What Car? dergisinin otomobil kullanıcıları arasında yaptığı araştırmada Lexus markası üst üste 4 yıldır en sorunsuz otomobil markası seçilirken, 2019 yılında da 1-6 yaşındaki arasındaki modeller arasında yapılan araştırmada Lexus CT ve NX model sahiplerinin hepsi “hiç bir arıza ile karşılaşmadıklarını“ ifade etmişlerdir. Ayrıca markamıza Which? dergisi tarafından verilen “En Güvenilir Marka”, Auto Express tarafından arka arkaya üç yıl takdim edilen “En İyi Üretici” unvanı, aldığımız ödüllerden sadece birkaçı.

GERİ ALIM GARANTİSİ

Avrupa ve Amerika'da rakiplerinden daha yüksek 2. el değerine sahip olan marka olarak aynı güvenle Türkiye'de de geri alım garantisi sunuyoruz. “Geri Alım Garantisi” ile satılan her Lexus modelini, kullanımına ve yılına bağlı olarak, belli bir oran değerinde geri alacağımızı taahhüt ediyoruz. Böylece markamıza güvenen müşterilerimizin otomobillerini avantajlı fiyatlarla değerlendirmelerine imkan sağlıyoruz.

Lexus geri alım garantisinden yararlanmak için ise otomobilinizin alım aşamasında geri alım koşullarını belirleyen sözleşmemizi imzalamanız yeterli.

Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz

 

TIR HİZMETİ

Lexus müşterilerimiz tatildeyken de Lexus konforunu yaşasın istiyoruz. Bu sebeple müşterilerimiz tatile uçakla giderken biz Lexus’unu tır ile bulunduğu şehre gönderiyoruz.

Bu hizmet Türkiye sınırları içerisinde yılda 1 kez gidiş-dönüş olmak üzere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Müşterilerimizin otomobilleri seyahat edecekleri adrese en yakın Toyota Plaza'ya gönderilir.

HELİKOPTER HİZMETİ

Servisin 5 saat içinde ulaşamayacağı bir noktada Lexus müşterisi yolda kalırsa helikopter ile teknisyen gönderme ayrıcalığını sunuyoruz.
Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

İKAME ARAÇ

Aracınız Lexus servisindeyken konforunuzdan ödün vermenizi istemiyor, Lexus’unuzun bir günden fazla serviste kalması gerektiği durumlarda, servis süresi boyunca sizlere ikame araç olarak yine bir Lexus sunuyoruz.

Detaylı bilgi için Lexus Showroomları ile iletişime geçebilirsiniz.

BİREYSEL DANIŞMAN

Lexus müşterilerimize Bireysel Danışman ayrıcalığı sunuyoruz. Her Lexus müşterisinin kendisine özel bir danışmanı olur ve müşterilerimiz otomobilleri ile ilgili her türlü ihtiyaçlarında bireysel danışmanlarına diledikleri zaman rahatlıkla ulaşır.

7/24 AÇIK SHOWROOM

Mesai saatleri içinde showroomlarımıza gelemeyen müşterilerimiz için Lexus showroomlarını randevu ile müşterilerimizin dilediği saatlerde açıyor, kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz.