1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. lexus-paris-otomobil-fuarinda-yeni-rc-coupeyi-tanitacak
Ne aramıştınız?
LEXUS HABERLERİ

PARİS OTOMOBİL FUARI’NDA YENİ RC COUPE

Premium otomobil üreticisi Lexus, 2 Ekim’de başlayacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda yeni Lexus RC coupe modelinin dünya lansmanını gerçekleştirecek. 2014 yılında tanıtıldığından bu yana RC, Lexus’un araçlarına daha duygusal tasarımlar getirmesi konusunda kilit bir rol oynadı. Yeniden tasarlanan RC, Lexus markasının son tasarım dilini ve öğelerini taşıyor. LC’den ilham alan RC, daha dinamik sürüşüyle de öne çıkacak. Paris’te klasik stand basın toplantısı yerini ise, interaktif #SharpYetSmooth isimli konsept alacak ve burada RC ile Lexus’un marka değerleri hikayelerle anlatılacak.

 

Lexus LC’den özel bir seri geliyor

Lexus Paris Otomobil Fuarı’nda ikinci prömiyerini de yeni LC Yellow Edition ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor. LC Yellow Edition, markanın amiral gemisi coupe ürün gamına eklenen göz kamaştırıcı bir model olacak. Yeni model, enerjik sarı renkli gövdesiyle ön plana çıkıyor. Böylece LC’nin ödüllü olan tasarımı, daha da dikkat çekici hale geliyor. Bu özel renk kombinasyonu, kabinde de sarı, beyaz ve siyah detaylarla devam ediyor.

 

Lüks sedan Lexus ES Avrupa’da

Lexus, Paris’te tamamen yeni, yedinci jenerayon ES lüks sedan modelinin Avrupa prömiyerini de gerçekleştirecek. Yüksek seviyede konfor ve lüksü bir arada sunan yeni ES, tamamen yeni şasisiyle dinamik bir tasarıma ve sıra dışı sürüş deneyime sahip oldu. Lexus’un Paris’teki standında UX crossver modeli de yer alacak ve burada ilk kez siparişler alınmaya başlanacak. Lexus markasının giriş modeli olan CT Hybrid de, Paris’te sergilenecek modeller arasında yer alacak.