1. LEXUS'U KEŞFET
  2. News
  3. lexustan-yaraticiliga-ilham-veren-seri-lexus-creates
Ne aramıştınız?
LEXUS HABERLERİ

LEXUS’TAN İLHAM VEREN SERİ: LEXUS CREATES

Premium otomobil üreticisi Lexus, “Lexus Creates” adı altında yeni bir içerik serisi başlattı. Sosyal medya öncülüğünde başlayan program, Lexus markasının tasarım ve işçiliğini vurgulayan hem bilgilendiren hem de eğlendiren faaliyetlerle öne çıkıyor.

Katılımcılar buradaki faaliyetlere katılarak yeteneklerini ortaya koyarken aynı zamanda yeni şeyler üretmeye teşvik ediliyorlar.

Her zaman otomotiv dünyasının ötesine geçerek kullanıcılarıyla farklı yollarla iletişim kurma yolları arayan Lexus, bu defa markanın insan odaklı yanına ve el işçiliğine olan önemini ortaya koyuyor.

 

Origami Videoları ile Yaratıcılığınızı Artırın!

“Lexus Creates” atölyesinin ilk serisinde ise, origami sanatçısı Coco Sato’nun yaratıcı çalışmaları kullanıcılara ilham veriyor. Önce origami kedisi yapmaya başlayan sanatçı, ardından yaprak ve sonrasında da daha zor olan kelebeğin nasıl yapılabileceğini anlatıyor.

Coco Sato kağıt, kumaş, yiyecek veya basit elektronikleri kullanarak geleneksel Japon estetiğini modern dünyaya aktarmasıyla biliniyor. Lexus işçiliğiyle öne çıkan sanatçılarla çalışarak el sanatının önemini anlatmayı ve takipçilerine ilham verici içerikler sunmayı hedefliyor.

 

Origami kedi videosu için:

https://bit.ly/Lexus_KediOrigami

 

Origami yaprak videosu için:

https://bit.ly/Lexus_YaprakOrigami

 

Origami kelebek videosu için:

https://bit.ly/Lexus_KelebekOrigami